جلالی 1789 422 0919

الو کلید تهران

درباره الوکلید تهران بیشتر بدانید

پیشرفت تکنولوژی باعث شده که بسیاری از خدمات با سرعت بسیار بیشتری نسبت به قبل در اختیار ما قرار گیرند.

در گذشته امکان دسترسی به برخی خدمات وجود نداشت و در صورت وجود دسترسی بسیار محدود و سخت بود. با پیشرفت و گسترش تکنولوژی بسیاری از این خدمات امروزه به راحتی زدن یک دکمه در دسترس هستند.

الو کلید تهران

همگانی شدن استفاده از تلفن های همراه در سال های اخیر علاوه بر بالا بردن سرعت دسترسی به خدمات باعث آسودگی خیال و راحتی انسان نیز شده است.

در ایران نیز توسعه ی این نوع فناوری ها روندی چشمگیر داشته و خدمات بسیار متنوعی با کیفیت و سرعت فوق العاده در قالب تماس های تلفنی در اختیار مردم قرار می گیرد.

یکی از مهمترین و کاربردی ترین خدمات، کلیدسازی سیار است. ممکن است تا کنون به اهمیت این حرفه پی نبرده باشید اما در زمان گم کردن کلید و سردرگمی حتماً به ارزش این حرفه ی کهن پی خواهید برد.

کلیدسازی یکی از قدیمی ترین مشاغل است که با پیشرفت تکنولوژی نه تنها نیاز به آن از بین نرفته بلکه بیش از پیش نیز شده است زیرا در گذشته قفل ها ساختار ساده ای داشتند و باز کردن آن ها کار آسانی بوده اما امروزه قفل ها دارای ساختارهای فوق پیشرفته ای هستند که فقط افراد متخصص توانایی باز کردن و تعمیر آن را دارند.

یکی از مراکز ارائه دهنده ی انواع خدمات کلیدسازی الو کلید تهران است.

این مرکز با بهره مندی از کادری مجرب و کارآزموده آماده ی ارائه ی خدمات به صورت شبانه روی و بدون محدودیت زمانی و مکانی می باشد.

الو کلید تهران

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام بازگشت به منزل متوجه شوید که کلیدتان نیست.

ممکن است کسی کلیدتان را دزدیده باشد یا آن را گم کرده باشید.

مهم دلیل نبودن کلید نیست بلکه نحوه ی باز کردن قفل درب است.

همانطور که گفته شد قفل های پیشرفته ساختار پیچیده تری دارند.

این تغییر ساختار قفل ها به دلیل افزایش سرقت و نا امنی به خصوص در کلان شهرها است.

قفل های قدیمی با یک پیچ گوشتی باز می شدند اما انواع مدرن به دلیل ساختار متفاوت قابل باز شدن با این نوع وسایل نیستند یعنی در صورتی که تخصص و مهارت کافی برای انجام این کار را نداشته باشید متضرر خواهید شد.

قفل های امروزی گران قیمت هستند و هر نوع دستکاری آن ها باعث می شود که بار مالی زیادی را متحمل شوید بنابراین بهترین کار تماس با افراد متخصص است.

در شرایطی که کلیدتان را پیدا نمی کنید دو راه بیشتر ندارید. یا باید به مغازه ی کلیدسازی بروید و یا خودتان دست به کار شوید.

طبق موارد ذکر شده باز کردن قفل توسط خودتان کار معقولی نیست پس فقط باید از کلیدساز کمک بگیرید.

حال فرض کنید که نیمه شب وقتی از مهمانی برمیگردید این اتفاق برایتان بیفتد. مغازه های کلیدسازی ساعت کاری محدودی دارند و حتی اگر شماره تماس کلیدساز را داشته باشید نمی توانید نیمه شب با او تماس بگیرید بنابراین باید تا صبح منتظر بمانید تا مغازه ی کلیدسازی باز شود!

این کار نیز عاقلانه نیست زیرا حتی اگر تابستان هم باشد شما نمی توانید شب را داخل راهرو یا کوچه بخوابید.

بهترین و منطقی ترین کار این است که تلفن همراه خود را برداشته و با الو کلید تهران تماس بگیرید.

الو کلید به صورت سیار و شبانه روزی خدمات متنوعی ارائه می دهد. کادر متخصص در سریع ترین زمان ممکن خود را به محل رسانده و مشکل شما را در کوتاه ترین زمان حل می کنند.

الو کلید تهران چه خدماتی ارائه می دهد؟

الو کلید تهران

  • تعمیر و تعویض انواع قفل های قدیمی و مدرن

ممکن است بخواهید قفل قدیمی درب ورودی منزلتان را تعویض کنید و از انواع مدرن استفاده نمایید. می توانید برای انجام این کار نیز با الو کلید تماس بگیرید. تعمیر قفل های هوشمند و دیجیتال کار هرکسی نیست. این قفلها سیستم پیچیده و پیشرفته ای دارند و فوق العاده گران قیمت هستند. فقط یک تکنیسین با تجربه می تواند بدون کوچکترین مشکلی این نوع قفل ها را تعمیر نماید. هر اشتباه کوچکی می تواند برایتان گران تمام شود پس ریسک نکنید و کار را به کاردان بسپارید.

  • باز کردن انواع درب های ضد سرقت و معمولی

ممکن است به کلید دسترسی نداشته باشید و یا قفل گیر کرده و کلید داخل آن شکسته باشد. الو کلید این مشکل را نیز برطرف خواهد نمود. در اکثر ساختمان های جدید از درب های ضد سرقت استفاده می شود. مکانیزم قفل این درب ها متفاوت از انواع معمولی است و تعمیر و باز کردن آن ها نیازمند دانش فنی است.

  • ساخت کلید یدک از روی کلید اصلی

کلید وسیله ای بسیار مهم و کاربردی است اما اهمیت آن تا زمانی که گم نشود مشخص نخواهد شد. پس از گم شدن کلید به ارزش آن پی می بریم و می فهمیم که چه کاربرد فوق العاده ای برای باز و بسته کردن درب دارد. بدون کلید عملاً نمی توان هیچ قفلی را باز کرد و همیشه پشت درب بسته می مانیم.

کلید یدکی یکی از مهم ترین و کاربردی ترین لوازم مورد نیاز هر قفلی است. کلید یدک در زمان گم شدن و نبود کلید اصلی به سراغ شما خواهد آمد و از دردسرهای بعدی در امان نگهتان می دارد. در نتیجه کلید یدک اگر اهمیتی بیشتر از کلید اصلی نداشته باشد کمتر از آن نیز نیست.

کلید یدک در ظاهر خیلی ساده و پیش پا افتاده به نظر می رسد اما در زمان نبود کلید اصلی نقش مهمی ایفا می کند. تعمیر و ساخت کلید برای قفل هزینه های زیادی خواهد داشت در نتیجه بهترین راه ساخت کلید یدک از روی کلید اصلی است.

این کار هم هزینه ی کمتری دارد و هم خیال شما را راحت می کند زیرا در صورت گم شدن کلید دیگر نگرانی بابت هزینه ها و زمان ساخت آن نخواهید داشت. الو کلید با استفاده از بهترین ابزار ها و مواد اولیه اصلی در کمترین زمان ممکن و با هزینه ای معقول و مناسب برای شما کلید یدک می سازد.

  • ساخت انواع سوئیچ های ایموبلایزر

خودروهای مدرن مجهز به سیستم ایموبلایزر یا ضد سرقت هستند. در این سیستم یک کد مخصوص به سوئیچ و خودرو داده می شود که این کد در زمان اتصال سوئیچ با استارتر توسط گیرنده های بی سیم خوانده شده و با کد اصلی تطبیق داده می شود. در صورتی که کد سوئیچ مطابق با کد اصلی باشد به موتور اجازه ی روشن شدن داده می شود در غیر این صورت امکان روشن کردن خودرو وجود ندارد.

اکثر خودروها دارای سوئیچ یدک هستند اما بسیاری از افراد این سوئیچ را در منزل نگه می دارند و با خود حمل نمی کنند. حال تصور کنید که سوئیچ خودروی خود را گم کرده و به سوئیچ یدک نیز دسترسی ندارید. اگر قرار کاری مهمی داشته باشید اوضاع بدتر هم خواهد شد.

استرس و اضطراب در این شرایط به شما اجازه ی فکر کردن نمی دهد. فقط سعی دارید به هر طریقی شده درب خودرو را باز کنید اما حتی اگر بتوانید درب را هم باز کنید نمی توانید خودرو را روشن نمایید. الو کلید خدمات مربوط به سوئیچ را نیز انجام می دهد و در صورتی که کارت کد سوئیچ همراهتان باشد متخصصان به راحتی اتومبیلتان را روشن می کنند.

در صورتی که کارت کد همراهتان نباشد ابتدا کدشگایی انجام شده و سپس درب خودرو را باز می کنند. کدگشایی به زمان بیشتری نیاز دارد.

 

تاریخ انتشار: 2020/10/20

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

نظرات مشتریان