ارائه انواع خدمات قفل سازی در تهران

درب های ضد سرقت با توجه ساختار مهندسی پیچیده ای که دارند در اکثر اپارتمان ها از آن استفاده میشود که این ویدیو یک نمونه از درب های ضد سرقت است که تیم ما با توجه به تجربه ی بالایی که در این زمینه دارند قفل جدید برای درب طراحی و نصب کرده اند که در سریعترین زمان و با نازلترین قیمت برای شما عزیزان انجام و نصب میشود.

قفل سازی درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت یکی از پرطرفدارترین و البته ایمنترین نوع درب هاست که با توجه به ساختار مهندسی فوق پیچیده در اکثر اپارتمان های نو ساز استفاده میشود.

یکی دیگر از دلایلی که باعث استفاده زیاد از درب های ضد سرقت میشود افزایش سرقت ها از منازل است که درب های ضد سرقت تا درصد زیادی این سرقت ها را کاهش داده است این درب ها امنیت بالایی که دارند ورود سارقان تا حدی غیر ممکن کرده و با توجه به هزینه های گزاف برای بالا بردن امنیت منزل با روش های دیگر درب های ضد سرقت گزینه ی مناسبی برای بالا بردن امنیت با هزینه پایینتر است که بصرفه ترین راه است.

درب های ضد سرقت از بخش های مختلفی تشکیل شده ایت که مهمترین آنها قفل است که یکی از اصلی ترین بخش های تامین کننده امنیت است که ممکن است در اثر بروز اتفاقاتی از قبیل استفاده نادرست، فرسایش و حملات انسانی اسیب ببیند و نتواند امنیت مورد نیاز را تأمین کند.

در صورت بروز هرگونه مشکلی هیچ نگرانی نداشته باشید زیرا تیم حرفه ای و با تجربه ی تهران کلید با بهترین و بروزترین امکانات و با نازلترین قیمت برای خدمت رسانی حاضرند.

تعمیر قفل ضد سرقت

 

تعمیر قفل درب ضد سرقت

قفل ها از اجزای مختلفی اشکیل شده اند که به هنگام بروز مشکل میتواند به هر کدام از اجزای تشکیل دهنده اسیب رسیده باشد که اگر شخصی فنی باشید و قفل اسیب زیادی ندیده باشد خودتان میتوانید قفل را تعمیر کنید در غیر این صورت با متخصصین قفل ساز سیار تماس بگیرید.

بخش های تشکیل دهنده قفل اعم از مغزی و توپی قفل است که مهمترین بخش آن مغزی است این قفل ها دارای دو مغزی یا توپی است که به مغزی بالایی شب بند و به مغزی موجود در بخش پایینی توپی ساده گفته می شود.

اولین گام برای تعمیر عیب یابی است. در این قفل ها معمولاً خراب شدن مغزی باعث عملکرد نادرست قفل می شود بنابراین با تعویض آن می توانید این مشکل را برطرف نمایید. تعویض مغزی کار ساده ای است و می توانید به راحتی آن را انجام دهید. در صورتیکه در کارهای فنی تخصص ندارید انجام این کار را به یک تعمیرکار مجرب بسپارید.

  • پس از اطمینان از معیوب بودن مغزی با مراجعه به بازار مغزی مورد نظر را خریداری نمایید.
  • پیچ های قفل را باز نموده و مغزی را خارج کنید.
  • مغزی معیوب را با توپی جدید تعویض نموده و پیچ ها را ببندید.
  • حال به منظور اطمینان از کارکرد صحیح قفل چندین بار درب را باز و بسته کنید.

تعداد زبانه های درب ضد سرقت از قفل های معمولی بیشتر است. جایگذاری درست قطعات پس از تعمیر نیز اهمیت ویژه ای دارد.

 

 

ویدئو رضایت

ویدئو رضایت

ویدئو رضایت