جلالی 1789 422 0919

نجفی 7311 389 0912

کلید سازی سیار آریاشهر

کلید سازی سیار آریاشهر و قفل سازی سیار

تهران کلید با عنوان کلید سازی سیار آریاشهر در منطقه ۱۵ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف خدمات ارائه می کند.

کلید سازی سیار آریاشهر در کمترین زمان و به سرعت برای باز کردن تمامی قفل ها و حل مشکل شما، فقط با یک تماس, قفل ساز سیار ما با تجهیزات کامل در سریع ترین زمان ممکن در تمامی نقاط آریاشهر آماده خدمت رسانی به شما می باشد.کلید سازی آریاشهر با تضمین بهترین سرویس دهی و قیمت مناسب در خدمت شما عزیزان است

کلید سازی سیار آریاشهر

۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی سیار آریاشهر

خدمات کلید سازی سیار تهران کلید

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

محله آریاشهر در جنوب غربی منطقۀ ۱۵ شهرداری تهران قرار دارد.

این محله از شمال به خیابان شهید ابراهیمی ، از شرق به خیابان خواجوی کرمانی و پارک جنگلی میرزا کوچک خان، از جنوب به پارک جنگلی توسکا و بزرگ­راه آزادگان و از غرب به خیابان فدائیان اسلام منتهی می­گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی در سالهای قبل از انقلاب اسلامی، آریاشهر فعلی یک منطقۀ آلونک نشین به نام شهرک نجف آباد بوده است. ساکنین این آلونکها از حدود سال ۱۳۵۴ در آن مکان اسکان داده شده بودند. بر اساس گزارش شفاهی برخی ساکنین قدیمی این شهرک، تا پیش از این تاریخ نیزاین آلونک نشینها در شهرک سجادیۀ فعلی (در شمال بزرگراه بعثت) چادر نشین بوده اند

علت جابجایی و اسکان زاغه نشینان شهرک سجادیه ی فعلی در آریاشهر آن بود که فرح دیبا (همسر محمدرضا پهلوی) هنگام افتتاح پارک بعثت، آلونک نشینهای کنار چهارراه فرح آباد(بعثت فعلی) را مشاهده کرد، گزارش این مشاهده را در اختیار مسئولین امر گذاشت و برای ساماندهی وضعیت آن آلونک نشینها دستور لازم را صادر کردتا قبل از این جریان، اراضی این محله به صورت بیابان و بایر بوده و تنها فعالیتی که در آن به چشم می خورد، سفالسازی بوده است.اما قبل از این جریانات در سال ۱۳۴۴ خورشیدی، «گروه مهندسین مشاور» طرح جامع تهران را برای توسعۀ روزافزون پایتخت ارائه داده اند و پس از مدتها بحث و گفت و گو، سرانجام در ۲۸ بهمن ماه ۱۳۴۷، طرح جامع ۵ سالۀ تهران، به تصویب انجمن شهر رسید و برای تهران مرزهایی تعیین شد. کلیدسازی کیانشهر آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت سیار در این ناحیه و مناطق اطراف میباشد.

کلید سازی سیار تهران کلید

کلید سازی سیار تهران کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت سیار در تمام محله های اطراف آریاشهر که می توانید کلید سازی سیار بلوار فردوس، کلید سازی سیار ستارخان، کلید سازی سیار پونک، کلید سازی سیار اشرفی اصفهانی، کلید سیار روزی بلوار فردوس شرق، کلید سازی سیار بلوار فردوس غرب،کلید سازی سیار کوی ارمکان، کلید سازی سیار فلکه اول صادقیه، کلید سازی سیار آیت الله کاشانی، کلید سازی سیار سازمان آب، کلید سازی سیار میدان آزادی، کلید سازی سیار طرشت و خیابانها و دیگر محله های اطرلف آریاشهر می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

5/5 - (2 امتیاز)
 

تاریخ انتشار: 2021/02/13

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید