جلالی 1789 422 0919

نجفی 7311 389 0912

کلید سازی آنلاین

کلید سازی آنلاین و قفل سازی آنلاین

کلید سازی آنلاین و قفل سازی آنلاینشغلی حساس و عجیبی است که کمتر کسی به آن توجه می کند.

کلید سازی سیار اهمیت این شغل زمانی مشخص می شود که برای یافتن کلیدها یا سوئیچ ماشینمان دست در جیب یا کیف خود می کنیم اما متوجه می شویم که کلیدها سر جایشان نیستند.

کلید سازی آنلاین و قفل سازی آنلاین

در این لحظه ی حساس و اضطراب آور باید کلی به مغز خود فشار بیاوریم که نزدیک ترین کلیدسازی کجاست!

مشکل زمانی بیشتر می شود که بی وقت متوجه گم شدن کلیدهایتان شوید مثلاً ساعت ۲ نصفه شب وقتی از یک مهمانی خسته کننده برگشته اید و تنها چیزی که نیاز دارید استراحت در منزل است.

در این زمان چه باید کرد؟ حتی اگر بدانید مغازه ی کلیدسازی کجاست هم کمکی به شما نمی کند چون در این ساعت هیچ مغازه ای باز نیست..کلید سازی سیار در شمال تهران

صنعت راه حل قفل های مستحکم و مقاوم را به ارمغان آورد اما تکنولوژی اینترنت توانست راه حل کلیدسازی که همیشه در دسترس شما باشد را به ارمغان بیاورد. با گسترش و همگانی شدن استفاده از فضای مجازی و اینترنت همه ی ما وقتی به مشکل برمیخوریم اولین کاری که انجام می دهیم جست و جو در اینترنت است.

مقالاتی در اینترنت وجود دارند که راه حل هایی به شما ارائه می دهند اما در این زمینه هیچ مقاله ای نمی تواند به شما کمک کند زیرا شغل کلیدسازی نیازمند مهارت و تجربه است. از طرفی قفل ها بسیار گران قیمت هستند و هرگونه اقدام غیرتخصصی برایتان گران تمام خواهد شد.

نمی توانید فقط با چند توصیه ی یک سایت اینترنتی قفل را دستکاری کنید زیرا قفل ها ساختار پیچیده و پیشرفته ای دارند و در صورتی که اطلاعات کافی از نوع ساختار و نحوه ی تعمیر نداشته باشید اوضاع را بدتر می کنید.

یکی از هنرهای کلیدساز استفاده از بهترین روش های کلیدسازی بدون تخریب قفل و درب است. باز کردن قفل بدون ایجاد تخریب هنری است که حتی برخی کلیدسازان توانایی انجام آن را ندارند.

چگونه به کلید سازی آنلاین اعتماد کنیم؟

ممکن است بگویید که با یک جست و جوی ساده در اینترنت که نمی توان به فردی اعتماد نمود و آدرس و نوع قفل منزل را در اختیار او قرار داد. حرف شما کاملاً منطقی است. قرار نیست به هر وبسایت کلیدسازی که در جست و جوی اینترنتی پیدا کردید زنگ بزنید و به او آدرس دهید.

وبسایت های معتبر دارای نماد اعتماد الکترونیک و مجوزهای مربوطه هستند علاوه بر این تمامی کلیدسازان احراز هویت شده و شماره هایی تحت عنوان پشتیبانی وجود دارند. شما باید بدانید که به هر وبسایتی نمی توان اعتماد کرد پس قبل از بروز حادثه باید به فکر باشید.

حادثه خبر نمی کند. ممکن است شما آدم بسیار دقیق و منظمی باشید و تا کنون هم برایتان پیش نیامده باشد که کلیدهایتان را گم کنید اما چه تضمینی وجود دارد که در آینده این اتفاق نیافتد! بهترین راه این است که از قبل تحقیقات و بررسی های لازم را انجام دهید تا در صورت بروز مشکل بتوانید با خونسردی و به راحتی تصمیم بگیرید.

کلید سازی آنلاین کیست؟

کلید سازی آنلاین و قفل سازی آنلاین

کلیدساز به فردی گفته می شود که هنر و توانایی تعمیر، تعویض و ساخت انواع قفل و کلید را داشته باشد. به دلیل پیشرفته تر شدن این حرفه نسبت به گذشته تمامی افرادی که قصد ورود به این شغل را دارند باید دوره های آموزشی خاصی را گذرانده و به دنبال کسب تجربه باشند. تعهد و تجربه حرف اول را در هر حرفه ای می زند..کلید سازی سیار در شرق تهران

همچنین فرد باید توانایی کار با انواع دستگاه ها و فضای مجازی و وسایل هوشمند را داشته باشد زیرا خدمات کلیدسازی دیگر محدود به تعویض مغزی یک قفل ساده یا ساخت کلید یدک از روی کلید اصلی نیست. خدمات کلیدسازی های آنلاین بسیار گسترده و متنوع بوده و نیازمند مهارت است.

کلیدساز باید بتواند تمامی ایرادات مربوط به قفل، کلید، انواع درب ها و ریموت ها را بدون مشکل و در کمترین زمان ممکن برطرف نماید. کلیدسازی آنلاین نیز مانند تاکسی های اینترنتی عمل می کند و به صورت شبانه روز ی آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان می باشد.

تاریخچه ی کلیدسازی

کلیدسازی یکی از قدیمی ترین و البته کاربردی ترین مشاغل دنیا است. در گذشته این حرفه بخشی از کار فلزگران محسوب میشد. قفل سازی و تعمیر انواع قفل نیز در این حرفه جای داشت به عبارت دیگر فعالیت های کلیدسازان محدود به ساخت کلید نبود.

به حرفه ی کلیدسازی در گذشته چلنگری و به کلیدساز چلنگر گفته میشد. در اواسط دوران فلز فولاد به عنوان مستحکم ترین و مقاوم ترین فلز شناخته شد. از همان دوران به بعد شغل چلنگری نیز آغاز و پس از آن دوران به صورت بسیار جدی پی گرفته شد.

کیفیت فولاد هر منطقه تعیین کننده ی رونق بازار کلیدسازی در آن منطقه بود. در واقع کیفیت فولاد ارتباط مستقیمی با صنعت کلیدسازی داشت. پس از مدتی کلیدسازان به فکر ساخت قفل های تزئینی افتادند. این قفل ها امنیت بالایی نداشتند اما بسیار پرطرفدار بودند.

استحکام و کارایی ملاک اصلی هر قفلی است. با رشد صنعت این حرفه نیز مانند سایر مشاغل دچار تغییر و تحولات فراوانی شد. قفل هایی با ساختار پیچیده تر، پیشرفته تر، مستحکم تر و مقاوم تر از انواع قدیمی پا به عرصه نهادند. هر سال تحولاتی در نوع قفل ها ایجاد شد تا به قفل های هوشمند و دیجیتال رسیدیم. قفل هایی که به جرأت می توان گفت هیچ گونه راه نفوذی در آن ها وجود ندارد و از امنیت صد در صدی برخوردارند.

با وجود تغییرات شگرف در صنعت قفل سازی نیاز به کلیدساز از بین نرفته و حتی بیشتر از گذشته هم شده است. به عنوان مثال درب هایی که امروزه برای اکثر ساختمان ها به کار برده می شود از نوع ضد سرقت هستند. درب های ضد سرقت به هیچ وجه بدون کلید باز نمی شوند و هیچ فرد عادی و آموزش ندیده ای توانایی باز کردن این نوع درب ها را ندارد.

در نتیجه نیاز به کلیدساز بسیار بیشتر از زمانی است که درب ها معمولی بودند و قفل به گونه ای بود که هر فرد بی تجربه ای می توانست با باز کردن یکی دو پیچ درب را باز کند و قفل را با تعویض مغزی تعمیر نماید.

5/5 - (2 امتیاز)
 

تاریخ انتشار: 2020/11/26

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید