جلالی 1789 422 0919

نجفی 7311 389 0912

کلید سازی استاد معین

کلید سازی سیار استاد معین

تهران کلید با عنوان کلید سازی سیار استاد معین در منطقه ۹ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف خدمات ارائه می کند.

کلید سازی استاد معین در کمترین زمان و به سرعت برای باز کردن تمامی قفل ها و حل مشکل شما، فقط با یک تماس, قفل ساز سیار ما با تجهیزات کامل در سریع ترین زمان ممکن در تمامی نقاط استاد معین آماده خدمت رسانی به شما می باشد.کلید سازی استاد معین با تضمین بهترین سرویس دهی و قیمت مناسب در خدمت شما عزیزان است

کلید سازی سیار استاد معین

۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی سیار استاد معین

خدمات کلید سازی سیار تهران کلید

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

ایستگاه متروی استاد معین، یکی از ایستگاه‌های متروی تهران است که در تقاطع خیابان آزادی و خیابان استاد معین تهران واقع شده‌است. این ایستگاه در خط چهار مترو تهران واقع شده‌است.این ایستگاه که در تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۰ تأسیس شده‌است دارای ۱۱۰۰۰ متر مربع فضای سرپوشیده می‌باشد.

خیابان آزادی  خیابانی در غرب تهران است که از میدان آزادی در سوی غربی خیابان آغاز شده و در میدان انقلاب پایان می‌یابد. در دورهٔ پهلوی این خیابان آیزنهاور نام داشت که از نام یکی از رؤسای جمهور آمریکا گرفته شده بود. این خیابان در شمال خیابان‌هایی چون جیحون، کارون و آذربایجان جای دارد و از خیابان‌های مهم و مرکزی تهران و کانون راهپیمایی‌ها در این شهر به‌شمار می‌آید. کلیدسازی سیار استاد معین آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت سیار در این ناحیه و مناطق اطراف میباشد

 

کلیدسازی سیار تهران کلید

کلید سازی سیار تهران کلید

کلید سازی تهران کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت سیار در تمام محله های اطراف استاد معین که می توانید کلید سازی سیار سی متری جی ، کلید سازی سیار آزادی و کلید سازی استاد معین نیز جزو کلیدسازی سیار در منطقه ۹ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

5/5 - (2 امتیاز)
 

تاریخ انتشار: 2020/04/26

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید