جلالی 1789 422 0919

نجفی 7311 389 0912

کلید سازی سیار حشمت الدوله

کلید سازی شبانه روزی » کلید سازی سیار جنوب تهران » کلید سازی سیار حشمت الدوله

کلید سازی سیار حشمت الدوله

تهران کلید با عنوان کلید سازی سیار حشمت الدوله در منطقه ۱۱ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف خدمات ارائه می کند.

کلید سازی سیار حشمت الدوله در کمترین زمان و به سرعت برای باز کردن تمامی قفل ها و حل مشکل شما، فقط با یک تماس, قفل ساز سیار ما با تجهیزات کامل در سریع ترین زمان ممکن در تمامی نقاط حشمت الدوله آماده خدمت رسانی به شما می باشد.کلید سازی حشمت الدوله با تضمین بهترین سرویس دهی و قیمت مناسب در خدمت شما عزیزان است

کلید سازی سیار حشمت الدوله

۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی سیار حشمت الدوله

خدمات کلید سازی سیار تهران کلید

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

حشمت الدوله محله ای است در دل تهران که در منطقه ۱۱ واقع شده است . خیابان آزادی در شمال، خیابان آذربایجان در جنوب، از شرق به کارگر جنوبی و خیابان های زارع، و از غرب به باستان و گلشن محدود میشود.

خیابان آذربایجان کنونی، در گذشته به نام حشمت الدوله شناخته می شده است.و علت آن ، زیستن پزشک معروف زمان قاجار یعنی دکتر حشمت­الدوله که از مالکین و ثروتمندان محله بوده و در دربار نیز رفت­و­آمد داشته است. ایشان فردی قابل احترام در نزد مردم بوده و بسیار در امر خیر کوشا بوده اند.

حشمت الدوله از مالکان بزرگ زمان خویش بوده اند که دارای باغ زیبایی نیز داشته اند که ناصرالدین شاه برای استراحت به باغ او رفت و آمد داشته است. سابقا این خیابان از تقاطع کارگر تا نواب، معروف به حشمت الدوله خاکی و از تقاطع آذربایجان به سمت بازار مرکزی به حشمت الدوله آسفالت معروف بوده است.

بنابراین تاریخ شکل گیری این محله مربوط به زمان محمدرضا شاه پهلوی و توسعه شهر تهران از مرزهای حصار دوم (امتداد خیابان کارگر) بوده است که به ساخت و ساز برای اسکان جمعیت مهاجر و رو به افزایش در نظر گرفته شده و همین امر به مسکونی شدن این محله دامن زده است.

این منطقه با شبکه عریض و منظمی از معابر و دسترسی ها شکل گرفته و در بافت های میانی کارکرد مسکونی و اسکان سریع-پس از موج ازدیاد جمعیت شهری در زمان پهلوی دوم- به خود گرفته است.

اکثر ساکنان این محله مسلمان هستند و اقلیت مذهبی به ندرت یافت میشوند اما در گذشته از ادیان یهودی و ارامنه و زرتشتی در این محله زندگی میکردند. شهید ریچارد ابراهیم نیز یکی از این سکنه بوده که در راه وطن جان خود را از دست داده است.

خانه استاد حسین بهزاد از جمله اماکن مهم و تاریخی محله حشمت الدوله است. امروزه خانه استاد به دانشگاه علمی،کاربردی(زیر نظر میراث­فرهنگی) واگذار شده است، محل آموزش هنرهای سنتی بوده­است. به دلیل نداشتن فرزند و یا ورثه این خانه توسط وکیل استاد بهزادبعد فوت ایشان وقف آموزشگاه هنرهای سنتی می شود. کلید سازی سیار حشمت الدوله آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت سیار در این ناحیه و مناطق اطراف میباشد

 

کلیدسازی سیار تهران کلید

کلید سازی سیار تهران کلید

کلید سازی سیار تهران کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت سیار در تمام محله های اطراف حشمت الدوله که می توانید کلید سازی سیار میدان قزوین ، کلید سازی سیار امیریه ، کلید سازی سیار خیابان عباسی ، کلید سازی سیار گمرک ، کلید سازی سیار راه آهن ، کلید سازی سیار انقلاب ، کلید سازی سیار جمهوری ، کلید سازی سیار شیخ هادی ، کلید سازی سیار خیابان آذربایجان ، کلید سازی سیار پاستور ، کلید سازی سیار منیریه ، کلید سازی سیار ابوسعید ، کلید سازی سیار حافظ و کلید سازی سیار سنایی نیز جزو کلیدسازی سیار در منطقه ۱۱ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

5/5 - (2 امتیاز)
 

تاریخ انتشار: 2020/04/17

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید