جلالی 1789 422 0919

نجفی 7311 389 0912

کلید سازی سیار خواجه عبدالله

کلید سازی شبانه روزی » کلید سازی سیار شرق تهران » کلید سازی سیار خواجه عبدالله

کلید سازی سیار خواجه عبدالله

تهران کلید با عنوان کلید سازی سیار  در شمال تهران و منطقه سه خدمات ارائه می کند.

کلید سازی سیار خواجه عبدالله در کمترین زمان و به سرعت برای باز کردن تمامی قفل ها و حل مشکل شما، فقط با یک تماس, قفل ساز سیار ما با تجهیزات کامل در سریع ترین زمان ممکن در تمامی نقاط خواجه عبدالله آماده خدمت رسانی به شما می باشد.کلید سازی خواجه عبدالله با تضمین بهترین سرویس دهی و قیمت مناسب در خدمت شما عزیزان است

کلید سازی سیار خواجه عبداله

۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی سیار خواجه عبداله

خدمات کلید سازی سیار تهران کلید

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

قفل سازی خواجه عبدالله انصاری یکی از ایستگاه‌های خط ۳ متروی تهران است که در تقاطع خیابان بنی‌هاشم و خیابان خواجه عبدالله انصاری در محدوده بزرگراه شهید صیاد شیرازی قرار دارد.

خواجه عبدا… انصاری از خیابان شریعتی آغاز و به خیابان بنی‌هاشم ختم می‌شود. در طول این خیابان تنها یک تقاطع پرتردد با خیابان شهید عراقی وجود دارد و بار ترافیک این خیابان عمدتا به همین تقاطع مربوط می‌شود.
دسترسی مستقیم به بزرگراه عراقی نیز دسترسی سهل و راحت به بزرگراه رسالت برای ساکنان این منطقه امتیاز مهمی است.
همسایه‌های خیابان خواجه عبدا… انصاری از شمال پاسداران و از جنوب منطقه سیدخندان هستند و می‌توان گفت خیابان خواجه عبدا… مرز بین این دو منطقه مشهور در شمال تهران به حساب می‌آید.
از مراکز مهم در این خیابان می‌توان به ساختمان اصلی وزارت اطلاعات و آسایشگاه معلولان اشاره کرد . کلیدسازی سیار خواجه عبداله آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت سیار در این ناحیه و مناطق اطراف میباشد

کلید سازی سیار تهران کلید

کلید سازی سیار تهران کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت سیار در تمام محله های اطراف خواجه عبدالله که می توانید کلید سازی سیار کاووسیه ، کلید سازی سیار ونک ، کلید سازی سیار رسالت ، کلید سازی سیار دروس ، کلید سازی سیار داودیه ، کلید سازی سیار حسن آباد ، کلید سازی سیار زرگنده ، کلید سازی سیار اختیاریه ، کلید سازی سیار گاندی ، کلید سازی سیار دیباجی ، کلید سازی سیار شیخ بهایی ، کلید سازی سیار جلفا ، کلید سازی سیار ظفر و کلید سازی سیار امانیه نیز جزو کلیدسازی سیار در منطقه ۳ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

5/5 - (2 امتیاز)
 

تاریخ انتشار: 2020/04/26

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید