جلالی 1789 422 0919

نجفی 7311 389 0912

کلید سازی سیار خیابان قائم مقام

کلید سازی شبانه روزی » کلید سازی سیار غرب تهران » کلید سازی سیار خیابان قائم مقام

کلید سازی سیار خیابان قائم مقام

تهران کلید با عنوان کلید سازی سیار خیابان قائم مقام در منطقه ۶ شهرداری تهران و اطراف خدمات ارائه می کند.

کلید سازی سیار خیابان قائم مقام در کمترین زمان و به سرعت برای باز کردن تمامی قفل ها و حل مشکل شما، فقط با یک تماس, قفل ساز سیار ما با تجهیزات کامل در سریع ترین زمان ممکن در تمامی نقاط قائم مقام آماده خدمت رسانی به شما می باشد.کلید سازی قائم مقام با تضمین بهترین سرویس دهی و قیمت مناسب در خدمت شما عزیزان است

کلید سازی سیار خیابان قائم مقام

۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی سیار خیابان قائم مقام

خدمات کلید سازی سیار تهران کلید

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

محله قائم مقام سنایی یکی از محلات تهران در منطقه ۶ است که در ضلع غربی این منطقه واقع شده است. این محله از شمال به خیابان مطهری (محله عباس آباد)، از جنوب به خیابان کریمخان (محله ایرانشهر)، از غرب به خیابان میرزای شیرازی (محله بهجت آباد) و از شرق به بزرگراه مدرس ختم می شود. این محله دارای جمعیت یازده هزار نفری که شامل سه هزار و هشتصد خانوار است، می باشد.

اکثر جمعیت این محله را سالمندان به خود اختصاص داده اند که بعداز ظهر ها تعداد چشم گیری از سالمندان این محله از پارک ها، پاتوق روبروی سرای محله جهت استراحت استفاده می کنند. یکی از مشخصه های محله سنایی سکونت اقلیت های مذهبی زرتشتی و ارمنی در کنار مسلمانان است. اکثریت بناهای مسکونی و تجاری خیابان های سنایی، حسینی و میرزای شیرازی، متعلق به اقلیت دینی ارامنه می باشد. وجود چندین مرکز آموزشی و نیز مجاورت آن با کلیسا های پولس، یوحنا و کلیسای جامع سرکیس مقدس، نشان دهنده همگرایی شهروندان ارمنی در محله سنایی و محلات مجاور می باشد. وجود تعداد زیادی از ادارات و سازمان های دولتی و به تبع آن حضور شرکتهای خصوصی باعث شده است که روز به روز محله سنایی از بافت مسکونی موجود فاصله گرفته و به بافت کاملا اداری نزدیکتر شود.

 اماکن شاخص در این محله شامل بیمارستان تهران، بیمارستان جم، داروخانه ۱۳ آبان و سرای محله سنایی می باشد . دسترسی محله از خیابان های مطهری، میرزای شیرازی و بزرگراه مدرس می باشد.این محله علاوه بر ایستگاه های تاکسی، به مترو شهدای هفتم تیر نزدیک می باشد. کلیدسازی سیار قائم مقام آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت سیار در این ناحیه و مناطق اطراف میباشد

 

کلیدسازی سیار تهران کلید

کلید سازی سیار تهران کلید

کلید سازی سیار تهران کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت سیار در تمام محله های اطراف فاطمی که می توانید کلید سازی سیار شهرک فجر، کلید سازی سیار امیر آباد ، کلید سازی سیار ولیعصر ، کلید سازی سیار توانیر ، کلید سازی سیار کارگر شمالی ، کلید سازی سیار آرژانتین ، کلید سازی سیار کریم خان ، کلید سازی سیار یوسف آباد ، کلید سازی سیار ویلا ، کلید سازی سیار خیابان قائم مقام ، کلید سازی سیار جمال زاده و کلید سازی سیار گیشا نیز جزو کلیدسازی سیار در منطقه ۶ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

5/5 - (2 امتیاز)
 

تاریخ انتشار: 2020/04/26

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید