جلالی 1789 422 0919

نجفی 7311 389 0912

کلید سازی سیار سنایی

کلید سازی سیار سنایی

تهران کلید با عنوان کلید سازی سیار سنایی در منطقه ۱۱ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف خدمات ارائه می کند.

کلید سازی سیار سنایی در کمترین زمان و به سرعت برای باز کردن تمامی قفل ها و حل مشکل شما، فقط با یک تماس, قفل ساز سیار ما با تجهیزات کامل در سریع ترین زمان ممکن در تمامی نقاط سنایی آماده خدمت رسانی به شما می باشد.کلید سازی سنایی با تضمین بهترین سرویس دهی و قیمت مناسب در خدمت شما عزیزان است

کلید سازی سیار سنایی

۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی سیار سنایی

خدمات کلید سازی سیار تهران کلید

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

خیابان سنایی در شهر تهران قرار دارد و از قدیمی ­ترین و در عین حال فعال ترین محله­ های تهران، با بهترین امکان دسترسی است. در ضلع شمالی خیابان کریم­­خان،‌ حد فاصل خیابان حسینی و میرزای شیرازی، درست زیر پل کریمخان،‌ محله سنایی شروع می‌شود. با اینکه بافت این خیابان هم مثل بقیه خیابان­‌های این بخش از مرکز شهر بیشتر اداری و تجاری است تا مسکونی،‌ اما سنایی همیشه یکی از محله­‌های خوب با ساکنانی فرهنگی و اصیل به شمار آمده است.

این خیابان تا میدان سنایی با خیابان حسینی همجوار است و بعد از این میدان تا خیابان خدری در کنار خیابان خردمند قرار می­گیرد. واز بالای خیابان خدری تا انتهای آن که به تخت طاووس یا شهید مطهری می‌رسد، با قائم مقام همسایه است. کلیدسازی سیار سنایی آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت سیار در این ناحیه و مناطق اطراف میباشد

 

کلیدسازی سیار تهران کلید

کلید سازی سیار تهران کلید

کلید سازی سیار تهران کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت سیار در تمام محله های اطراف سنایی که می توانید کلید سازی سیار میدان قزوین ، کلید سازی سیار امیریه ، کلید سازی سیار خیابان عباسی ، کلید سازی سیار گمرک ، کلید سازی سیار راه آهن ، کلید سازی سیار انقلاب ، کلید سازی سیار جمهوری ، کلید سازی سیار شیخ هادی ، کلید سازی سیار خیابان آذربایجان ، کلید سازی سیار پاستور ، کلید سازی سیار منیریه ، کلید سازی سیار ابوسعید ، کلید سازی سیار حشمت الدوله و کلید سازی سیار حافظ  نیز جزو کلیدسازی سیار در منطقه ۱۱ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

5/5 - (2 امتیاز)
 

تاریخ انتشار: 2020/04/22

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید