جلالی 1789 422 0919

نجفی 7311 389 0912

کلید سازی سیار شاهین جنوبی

کلید سازی شبانه روزی » کلید سازی سیار غرب تهران » کلید سازی سیار شاهین جنوبی

کلید سازی سیار شاهین جنوبی

تهران کلید با عنوان کلید سازی سیار شاهین جنوبی در غرب تهران و منطقه ۵ خدمات ارائه می کند.

کلید سازی سیار شاهین جنوبی در کمترین زمان و به سرعت برای باز کردن تمامی قفل ها و حل مشکل شما، فقط با یک تماس, قفل ساز سیار ما با تجهیزات کامل در سریع ترین زمان ممکن در تمامی نقاط شاهین جنوبی آماده خدمت رسانی به شما می باشد.کلید سازی شاهین جنوبی با تضمین بهترین سرویس دهی و قیمت مناسب در خدمت شما عزیزان است

کلید سازی سیار شاهین جنوبی

۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی سیار شاهین جنوبی

خدمات کلید سازی سیار تهران کلید

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

محله شاهین جنوبی در شهر تهران قرار گرفته است و  آب و هوای خوبی دارد. خیلی از ساکنین غرب تهران به خاطر قرار داشتن مرکز معاینه فنی خودرو در خیابان شاهین شمالی و جنوبی با این محله آشنا هستند. خیابون مخبری محله رو به بخش شاهین جنوبی و شمالی تقسیم می کنه. این محله از سال ۱۳۸۸ به «شهید کبیری طامه» تغییر نام داده ولی همچنان به همون نام قدیم شناخته می‌شه.

موقعیت جغرافیایی شاهین که منطقه ۵ محسوب می‌شود، در شمال به بزرگراه آبشناسان و شهرک المهدی، از شرق به اتوبان ستاری، از جنوب به اتوبان همت و از غرب به بلوار شاهین منتهی می‌شه، با محله‌های جنت‌آباد مرکزی و جنوبی هم همسایه ست. تاریخچه در زمان‌های دور مثل اکثر محله‌های اطراف، محله شاهین هم پر از باغ و زمین کشاورزی بوده و آقای «نظام مافی» بزرگ‌ترین ملک‌دار منطقه بوده. در زمان پهلوی دوم این زمین‌ها جزئی از شهر تهران می‌شن و ساخت‌و‌ساز آزاد می‌شه اما شکل‌گیری محله حدودا به سال ۱۳۵۹ و بعد از انقلاب برمی‌گرده که زمین‌ها در اختیار آقای «طباطبایی»، که از طرف شهرداری به عنوان حاکم این قسمت انتخاب می‌شه، قرار می‌گیره و تفکیک و برای ساخت‌وساز و سکونت به افراد واگذار می‌شه. آب و هوای خوش و نزدیک بودن به اماکن زیارتی مثل «باغ فیض»، «امامزاده جعفر» و «حمیده خاتون» در مهاجرت مردم به این محله تاثیر زیادی داشته کلیدسازی سیار سعدی آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت سیار در این ناحیه و مناطق اطراف میباشد

کلیدسازی سیار تهران کلید

کلید سازی سیار تهران کلید

کلید سازی سیار تهران کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت سیار در تمام محله های اطراف شاهین جنوبی که می توانید کلید سازی سیار خیابان سیمون بولیوار، کلید سازی سیار پونک، کلیدسازی سیار حصارک، کلید سازی سیار چهاردیواری، کلید سازی سیار مرادآباد ، کلید سازی سیار سردارجنگل، کلید سازی سیار جنت آباد شمالی، کلید سازی سیار ستاری، کلید سازی سیار جنت آباد مرکزی، کلیدسازی سیار طرشت ، کلید سازی سیار جنت آباد جنوبی، کلید سازی سیار کن ، کلید سازی سیار شهر زیبا ، کلید سازی سیار شهران ، کلید سازی سیار باغ فیض ، کلید سازی سیار اندیشه و کلید سازی سیار اکباتان نیز جزو کلیدسازی سیار در منطقه ۵ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

5/5 - (2 امتیاز)
 

تاریخ انتشار: 2020/04/22

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید