جلالی 1789 422 0919

نجفی 7311 389 0912

کلید سازی سیار خیابان صفا

کلید سازی شبانه روزی » کلید سازی سیار شرق تهران » کلید سازی سیار خیابان صفا

کلید سازی سیار خیابان صفا

تهران کلید با عنوان کلید سازی سیار خیابان صفا در منطقه ۱۳ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف خدمات ارائه می کند.

کلید سازی سیار خیابان صفا در کمترین زمان و به سرعت برای باز کردن تمامی قفل ها و حل مشکل شما، فقط با یک تماس, قفل ساز سیار ما با تجهیزات کامل در سریع ترین زمان ممکن در تمامی نقاط صفا آماده خدمت رسانی به شما می باشد.کلید سازی صفا با تضمین بهترین سرویس دهی و قیمت مناسب در خدمت شما عزیزان است

کلید سازی سیار خیابان صفا

۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی سیار خیابان صفا

خدمات کلید سازی سیار تهران کلید

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

محله صفا در منطقه ۱۳ شهرداری تهران و در ناحیه ۱ این منطقه ، در محدوده شرق تهران و ناحیه ی جنوب شرقی میدان امام حسین (ع) قرار دارد. بر اساس تقسیمات شهرداری منطقه ۱۳ تهران، محله ی صفا از شمال به خیابان ثارا…، از جنوب به خیابان پیروزی، از شرق به بزرگراه در حال ساخت امام علی (ع) و از غرب به خیابان ۱۷ شهریور منتهی می شود. این محله در نزدیکی خیابان های پیروزی، ۱۷ شهریور و میدان امام حسین است که این امر موجب تردد و ترافیک سنگین در ساعات اولیه صبح و عصر ( شروع و پایان ساعات تعطیلی ادارات ) می شود.

بزرگراه در حال احداث امام علی (ع) که از مهمترین طرح های کنترل ترافیکی شرق تهران است نیز بر اهمیت موقعیتی این محله می افزاید؛ جالب توجه آنکه این قسمت از بزرگراه امام علی اولین بزرگراه دو طبقه در تهران است که به صورت مسیر بزرگراه در زیر گذر و مسیرهای دسترسی فرعی در روگذر ها اجرا می شود که نمونه بارز آن در تقاطع های شهر اصفهان قابل مشاهده است.

علاوه بر این در سال ۱۳۹۱ ایجاد پیاده راه ۱۷ شهریور و ساماندهی میدان امام حسین (ع) نام این محله را مدتها بر سر زبانها و رسانه ها انداخت. کلیدسازی سیار صفا آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت سیار در این ناحیه و مناطق اطراف میباشد

کلیدسازی سیار تهران کلید

کلید سازی سیار تهران کلید

کلید سازی سیار تهران کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت سیار در تمام محله های اطراف خیابان صفا که می توانید کلید سازی سیار تهران نو ، کلید سازی سیار امامت ، کلید سازی سیار خیابان دماوند ، کلید سازی سیار امام حسین ، کلید سازی سیار نیروهوایی و کلید سازی سیار پیروزی نیز جزو کلیدسازی سیار در منطقه ۱۳ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

5/5 - (2 امتیاز)
 

تاریخ انتشار: 2020/04/26

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید