جلالی 1789 422 0919

نجفی 7311 389 0912

کلید سازی سیار قصرالدشت

کلید سازی سیار قصرالدشت

تهران کلید با عنوان کلید سازی سیار قصرالدشت در منطقه ۱۰ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف خدمات ارائه می کند.

کلید سازی سیار قصرالدشت در کمترین زمان و به سرعت برای باز کردن تمامی قفل ها و حل مشکل شما، فقط با یک تماس, قفل ساز سیار ما با تجهیزات کامل در سریع ترین زمان ممکن در تمامی نقاط قصرالدشت آماده خدمت رسانی به شما می باشد.کلید سازی قصرالدشت با تضمین بهترین سرویس دهی و قیمت مناسب در خدمت شما عزیزان است

کلید سازی سیار قصرالدشت

۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی سیار قصرالدشت

خدمات کلید سازی سیار تهران کلید

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

محله قصرالدشت یکی ازمناطق قدیمی و اصیل تهران است. این خیابان از شمال به جنوب در منطقه ۱۰ از خیابان آذربایجان شروع می شود و به خیابان کمیل می‌رسد. خیابان قصرالدشت در منطقه ۱۰ تهران واقع شده است. اگر قصد خرید در محله های دیگر منطقه ۱۰ را داشته باشید بهتر است که اول کمی در این ارتباط اطلاعات بدست آورید و بعد براساس بودجه خود نتیجه بگیرید که در کدام محله از منطقه ۱۰ میخواهید خانه ای بخرید یا اجاره کنید.

یک خیابان موازی با محله کارون و محله جیحون که خود این محله ها هم همانند قصرالدشت یک خیابان طویل و بزرگ هستند که همه انها کوچه ها و خیابان های فرعی دارند. از کوچه ها و خیابان های فرعی که از خیابان قصرالدشت وارد یا خارج میشود میتوان به خیابان امام خمینی و خیابان هاشمی اشاره کرد همچنین کوچه موجود در این خیابان را میتوان به کوچه هایی چون ظهراب نیا و میرزایی اشاره کرد.

ابتدای خیابان قصرالدشت، خیابان آذربایجان است و انتهای این خیابان به خیابان کمیل منتهی می شود.

یادم می‌آید بخشی زیادی از آن پول را قسطی به صاحب زمین پرداخت کردیم. ساخت خانه چند سال طول کشید. آن موقع ما در خانه همسایه مستأجر شدیم تا نزدیک خانه باشیم. این حکایت اغلب افرادی است که در این خیابان خانه دارند و از قدیمی‌ها محسوب می‌شوند. البته اکنون بیشتر اهالی قدیمی از محله رفته‌اند. بافت مسکونی محله بیشتر شامل خانه‌های یک طبقه و ساخته شده از تیر چوبی و کاهگل بود. آنها از درجه‌داران ارتش یا از کارگران شهرداری بوده‌اند . کلیدسازی سیار قصرالدشت آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت سیار در این ناحیه و مناطق اطراف میباشد

 

کلیدسازی سیار تهران کلید

کلید سازی سیار تهران کلید

کلید سازی سیار تهران کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت سیار در تمام محله های اطراف قصرالدشت که می توانید کلید سازی سیار خیابان سلسبیل ، کلید سازی سیار خیابان خوش ، کلید سازی سیار خیابان طوس ، کلید سازی سیار جیحون ، کلید سازی سیار بریانک ، کلید سازی سیار هفت چنار ، کلید سازی سیار نواب ، کلید سازی سیار خیابان کمیل ، کلید سازی سیار خیابان کارون و کلید سازی سیار حسام الدین نیز جزو کلیدسازی سیار در منطقه ۱۰ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

5/5 - (2 امتیاز)
 

تاریخ انتشار: 2020/04/26

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید