جلالی 1789 422 0919

نجفی 7311 389 0912

کلید سازی سیار مسعودیه

کلید سازی سیار مسعودیه

تهران کلید با عنوان کلید سازی سیار مسعودیه در منطقه ۱۵ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف خدمات ارائه می کند.

کلید سازی سیار مسعودیه در کمترین زمان و به سرعت برای باز کردن تمامی قفل ها و حل مشکل شما، فقط با یک تماس, قفل ساز سیار ما با تجهیزات کامل در سریع ترین زمان ممکن در تمامی نقاط مسعودیه آماده خدمت رسانی به شما می باشد.کلید سازی مسعودیه با تضمین بهترین سرویس دهی و قیمت مناسب در خدمت شما عزیزان است

کلید سازی سیار مسعودیه

۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی سیار مسعودیه

خدمات کلید سازی سیار تهران کلید

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

شهرک مسعودیه محله ای است در ناحیه ۶ منطقه ۱۵ شهرداری تهران و همجوار با محله اسلام‌آباد و شهرک والفجر و محدوده جغرافیایی آن در شمال به خیابان‌های ۲۰ متری بن‌بست مرادپور و خیابان فلسطین می‌رسد و در غرب به بزرگراه امام رضا (خاوران) و در شرق به منطقه مسگراباد امتداد می یابدو در مرز جنوبی به خیابان شهید مالی محدود می‌شود.

پخیابانی که تقریباً از شمال تا جنوب مسعودیه را به دو نیم تقسیم کرده خیابان ابومسلم خراسانی نام دارد. از انشعابات خیابان ابومسلم از شمال تاتقاطع خیابان شیرازی (میدان میوه وتره بار) از غرب۱۱فرعی و از شرق۱۳فرعی و از تقاطع خیابان شیرازی تاخیابان شهید مالی از غرب۱۸فرعی (فرعی‌های فرد) و از شرق۱۲فرعی (فرعی‌های زوج) دارد که شامل کل فرعی‌های مسعودیه می‌شود.

این محله در کنار نقطه جمعیتی مسگرآباد که قدمتی ۳۰۰ ساله دارد متولد شده‌است. این زمین‌ها جزء زمین‌های کشاورزی مسگرآباد بوده‌اند که به تدریج توسط کشاورزان به فروش رسیده و مردم مهاجر به خریداری آن‌ها اقدام کرده و شروع به ساخت وساز در این زمین‌ها کرده‌اند وانرا به صورت مسکونی درآورده‌اند. البته به نظر بعضی از اهالی قدیمی، این زمین هاکه به نیت زمین کشاورزی خریداری شده بودند بایر بوده و بعدها توسط کارگران که از روستاها برای کار آمده بودند خریداری شده‌است. کارگران نیز بعدها آن را ساخته و خانواده خود را به محله جدیدانتقال داده‌اند.

تا اینکه همین‌طور محله رشد کرده و به شهرک مسعودیه تبدیل شده‌است، که البته آغاز اصلی این ساخت وسازها به سال ۱۳۵۷ برمیگردد. به گفته اهالی قدیمی و شورایاری ها مالک اصلی این زمین‌ها فردی بنام محمدعلی وثوق الدوله بوده‌است که زمین‌های خود را به فردی دیگر بنام حاج پرویز نوری شیرازی فروخته‌است و حاج پرویز نوری شیرازی زمین‌ها را پس از خریداری بخاطرنام پسر خود مسعود به (مسعودیه) نامگذاری کرده‌است و بعد به تفکیک زمین‌ها پرداخته و به افراد دیگر فروخته است. کلیدسازی سیار مسعودیه آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت سیار در این ناحیه و مناطق اطراف میباشد

کلید سازی سیار تهران کلید

کلید سازی سیار تهران کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت سیار در تمام محله های اطراف مسعودیه که می توانید کلید سازی سیار افسریه ، کلید سازی سیار شوش ، کلید سازی سیار اتابک ، کلید سازی سیار خاورشهر ، کلید سازی سیار مشیریه ، کلید سازی سیار کیانشهر ، کلید سازی سیار خیابان طیب و کلید سازی سیار بیسیم نیز جزو کلیدسازی سیار در منطقه ۱۵ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

5/5 - (2 امتیاز)
 

تاریخ انتشار: 2020/04/28

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید