جلالی 1789 422 0919

نجفی 7311 389 0912

کلید سازی سیار نبرد

کلید سازی سیار نبرد

تهران کلید با عنوان کلید سازی سیار نبرد در منطقه ۱۴ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف خدمات ارائه می کند.

کلید سازی سیار نبرد در کمترین زمان و به سرعت برای باز کردن تمامی قفل ها و حل مشکل شما، فقط با یک تماس, قفل ساز سیار ما با تجهیزات کامل در سریع ترین زمان ممکن در تمامی نقاط نبرد آماده خدمت رسانی به شما می باشد.کلید سازی نبرد با تضمین بهترین سرویس دهی و قیمت مناسب در خدمت شما عزیزان است

کلید سازی سیار نبرد

۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی سیار نبرد

خدمات کلید سازی سیار تهران کلید

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

خیابان نبرد یکی از خیابان‌های تهران در سمت جنوب شرقی این شهر است، که به دو بخش نبرد شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود. نبرد شمالی و بخشی از نبرد جنوبی در منطقه ۱۴ قرار گرفته و مابقی در منطقه ۱۵ می‌باشد . خیابان نبرد از شمال به مترو نبرد و از جنوب به ترمینال خاوران می‌رسد. دانشگاه آزاد اسلامی واحد جنوب نیز در تقاطع خیابان نبرد جنوبی و خیابان ده حقی قرار دارد. از دیگر مکان های قابل توجه خیابان نبرد می‌توان به باغ گل ( خ نبرد جنوبی)- آتش نشانی (خ نبرد جنوبی)- دادگاه خانواده (خ نبرد جنوبی) و باغ وثوق الدوله (یا باغ اناری که امروزه به بوستان سهندشناخته می‌شود )و مسجدبهشتی اشاره کرد.این خیابان با تأسیس کارخانه کوکاکولا در تقاطع با خیابان پیروزی رونق گرفت و با حضور کارخانه فیلکو و محله صددستگاه پر جمعیت شد. کلید سازی سیار نبرد آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت سیار در این ناحیه و مناطق اطراف میباشد.(کلید سازی سیار چهارصد دستگاه )

کلیدسازی سیار تهران کلید

کلید سازی سیار تهران کلید

کلید سازی سیار تهران کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت سیار در تمام محله های اطراف نبرد که می توانید کلید سازی سیار دولاب ، کلید سازی سیار نبرد ، کلیدسازی سیار شکوفه نیز جزو کلیدسازی سیار در منطقه ۱۴ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

5/5 - (2 امتیاز)
 

تاریخ انتشار: 2020/03/28

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید