جلالی 1789 422 0919

کلید سازی سیار نبرد

کلید سازی سیار نبرد در کمترین زمان و به سرعت برای باز کردن تمامی قفل ها و حل مشکل شما، فقط با یک تماس, قفل ساز سیار ما با تجهیزات کامل در سریع ترین زمان ممکن در تمامی نقاط نبرد آماده خدمت رسانی به شما می باشد.کلید سازی نبرد با تضمین بهترین سرویس دهی و قیمت مناسب در خدمت شما عزیزان است

کلید سازی سیار نبرد

۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی سیار نبرد

خیابان نبرد یکی از خیابان‌های تهران در سمت جنوب شرقی این شهر است، که به دو بخش نبرد شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود. نبرد شمالی و بخشی از نبرد جنوبی در منطقه ۱۴ قرار گرفته و مابقی در منطقه ۱۵ می‌باشد . خیابان نبرد از شمال به مترو نبرد و از جنوب به ترمینال خاوران می‌رسد. دانشگاه آزاد اسلامی واحد جنوب نیز در تقاطع خیابان نبرد جنوبی و خیابان ده حقی قرار دارد. از دیگر مکان های قابل توجه خیابان نبرد می‌توان به باغ گل ( خ نبرد جنوبی)- آتش نشانی (خ نبرد جنوبی)- دادگاه خانواده (خ نبرد جنوبی) و باغ وثوق الدوله (یا باغ اناری که امروزه به بوستان سهندشناخته می‌شود )و مسجدبهشتی اشاره کرد.

این خیابان با تأسیس کارخانه کوکاکولا در تقاطع با خیابان پیروزی رونق گرفت و با حضور کارخانه فیلکو و محله صددستگاه پر جمعیت شد. کلید سازی سیار نبرد آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت سیار در این ناحیه و مناطق اطراف میباشد.

 

تاریخ انتشار: 2020/03/28

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

نظرات مشتریان