جلالی 1789 422 0919

کلید سازی سیار بلوار ارتش

کلید سازی سیار بلوار ارتش در کمترین زمان و به سرعت برای باز کردن تمامی قفل ها و حل مشکل شما، فقط با یک تماس, قفل ساز سیار ما با تجهیزات کامل در سریع ترین زمان ممکن در تمامی نقاط بلوار ارتش آماده خدمت رسانی به شما می باشد.کلید سازی بلوار ارتش با تضمین بهترین سرویس دهی و قیمت مناسب در خدمت شما عزیزان است

کلید سازی سیار بلوار ارتش

۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی سیار بلوار ارتش

بهره برداری از پل های تقاطع غیرهمسطح بلوار ارتش با بزرگراه های امام علی(ع) و صیاد شیرازی تا پایان امسال
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از بهره برداری پل های تقاطع غیرهمسطح بلوار ارتش با بزرگراه های امام علی(ع) و صیاد شیرازی تا پایان سال خبر داد.

علیرضا جاوید در گفت وگو با خبرنگار شهرنوشت با اعلام این خبر گفت: بخشی از تقاطع های غیرهمسطح بلوار ارتش با بزرگراه های امام علی(ع) و شهید صیاد شیرازی طی هفته های آینده آماده بهره برداری خواهد شد.
وی با بیان اینکه بهره برداری از این تقاطع های غیرهمسطح نقش بسزایی در تسریع تردد شهروندان و عبور و مرور وسایل نقلیه خواهد داشت، افزود: این پروژه که در در محدوده منطقه یک تهران در حال احداث است ؛ بالغ بر ۱۳ فاز اجرایی دارد.
جاوید تصریح کرد: پروژه پل های تقاطع غیرهمسطح بلوار ارتش با بزرگراه های امام علی (ع) و صیاد شیرازی تاکنون بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران عنوان کرد: پروژه تقاطع‌های غیرهمسطح بلوار ارتش با بزرگراه‌های امام علی(ع) و شهید صیاد شیرازی، شامل ۷ دستگاه پل اصلی و رمپ جهتی و ۳ دستگاه دوربرگردان غیرهمسطح است که قطعا با بهره برداری از آن، بخش قابل توجهی از گره‌های ترافیکی شمال شرق پایتخت برطرف خواهد شد. کلید سازی سیار بلوار ارتش آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت سیار در این ناحیه و مناطق اطراف میباشد

 

تاریخ انتشار: 2020/03/17

برچسب‌ها:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

نظرات مشتریان