جلالی 1789 422 0919

کلید سازی سیار شهرک غرب

کلید سازی سیار شهرک غرب در کمترین زمان و به سرعت برای باز کردن تمامی قفل ها و حل مشکل شما، فقط با یک تماس, قفل ساز سیار ما با تجهیزات کامل در سریع ترین زمان ممکن در تمامی نقاط شهرک غرب آماده خدمت رسانی به شما می باشد.کلیدسازی شهرک غرب با تضمین بهترین سرویس دهی و قیمت مناسب در خدمت شما عزیزان است. تهران کی با مستقر کردن یک کلیدساز حرفه ای در شهرک غرب به صورت سیار آماده خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز در این منطقه می باشد.

کلید سازی سیار شهرک غرب

۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی سیار شهرک غرب

شهرک غرب در منطقه ۲ شهرداری تهران واقع و دارای هفت فاز مسکونی است. سعادت آباد در شمال، بزرگراه همت در جنوب، خیابان فرحزادی در غرب و رودخانه درکه در کنار بزرگراه چمران و ده ونک در شرق این محله، حدود چهارگانه شهرک غرب را مشخص می کنند.

شهرک غرب به چند اتوبان اصلی مانند همت، چمران و شیخ فضل الله نوری دسترسی مستقیم دارد و بعلت داشتن خیابان‌های پهن معمولاً مشکلی از لحاظ ترافیک وجود ندارد. برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی باید بدانید که پایانه تاکسیرانی میدان صنعت برای اکثر نقاط تهران از نارمک گرفته تا بازار بزرگ تهران و پاسداران و … تاکسی دارد کلید سازی شهرک غرب آماده  بهترین سرویس دهی و ارائه خدمات بازکردن انواع قفل بصورت سیار در این منطقه و مناطق اطراف به شما عزیزان می باشد

 

 

تاریخ انتشار: 2020/05/25

برچسب‌ها:

2 نظر برای: “کلید سازی سیار شهرک غرب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

نظرات مشتریان