جلالی 1789 422 0919

کلید سازی سیار شیخ هادی

کلید سازی سیار شیخ هادی در کمترین زمان و به سرعت برای باز کردن تمامی قفل ها و حل مشکل شما، فقط با یک تماس, قفل ساز سیار ما با تجهیزات کامل در سریع ترین زمان ممکن در تمامی نقاط شیخ هادی آماده خدمت رسانی به شما می باشد.کلید سازی شیخ هادی با تضمین بهترین سرویس دهی و قیمت مناسب در خدمت شما عزیزان است

کلید سازی سیار شیخ هادی

۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی سیار شیخ هادیمحله ی شیخ هادی یکی از محلات بسیار قدیمی و شناخته شده تهران است، محله‌ای که از نظر تاریخی یکی از مناطق مهـم میـراث فرهنگـی به شمار می‌رود و دارای تعداد زیادی بنای تاریخی و فرهنگی می‌باشد. دسترسی مناسب شیخ هادی به چند خیابان مهم تهران از جمله خیابان ولیعصر، خیابان انقلاب و جمهوری از دلایل محبوبیت آن به شمار می‌رود و علاقمندان بسیاری را مشتاق به سکونت در این محله خوش مسیر در مرکز تهران کرده است.

محله‌ی شیخ هادی در ناحیه‌ی ۱ منطقه‌ی ۱۱ شهرداری و مرکز شهر تهران قرار گرفته است. این محله از جنوب به خیابان امام خمینی، از شمال به خیابان انقلاب ، از شرق به خیابان حافظ و از سمت غرب با خیابان ولیعصر همسایه است.

محله شیخ هادی در مرکز شهر تهران قرار گرفته است و دسترسی مناسبش به خیابان ولیعصر که از خیابان های مهم تهران است، یکی از نقاط قوت این محله می‌باشد. این محله به بی ارتی خیابان ولیعصر و خیابان انقلاب دسترسی خوبی دارد، از سوی دیگر اتوبوس های شرکت واحد که از میدان جمهوری به میدان بهارستان می‌روند در این محله ایستگاه دارند. ایستگاه مترو تئاتر شهر هم از دیگر وسایل حمل و نقل عمومی شیخ هادی است. مساله ای که در مورد شیخ هادی وجود دارد، قرار گیری در محدوده زوج و فرد و طرح ترافیک است که کار را برای ساکنین کمی سخت کرده است. کلیدسازی شیخ هادی آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت سیار در این ناحیه و مناطق اطراف میباشد.

 

تاریخ انتشار: 2020/05/06

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

نظرات مشتریان