ساخت سوئیچ کد دار برای انواع ماشین ایرانی

ساخت سوئیچ کد دار ماشین ایرانی

ساخت سوئیچ کد دار خودرو کار بسیار پیچیده ای می باشد. امروزه سوئیچ های کددار نسبت به گذشته پیشرفت چشم گیر و قابل توجهی را داشته اند و هر کسی نمی تواند به راحتی از روی آن بسازد.

ساخت سوئیچ کد دار

البته کم تر پیش می آید که احتیاج به ساخت سوئیچ کد دار پیدا کنید مگر در زمان شکسته شدن و گم شدن این کار لازم می شود. این روزها خیلی از افراد به خاطر مسافت های طولانی و ماشینی شدن زندگی ها وابستگی زیادی به خودرو خود دارند و حتی با همین خودرو امرار معاش می کنند. پس یک امر بدیهی است که گم شدن و شکستن سوئیچ برای آن ها تبدیل به یک کابوس و دلهره شود.

طبق نظر سنجی و آمارهای ارائه شده از هر ۲۰ راننده یک نفر سوئیچ خود را گم کرده یا از او سرقت شده است. همین طور به صورت میانگین ۲۷ درصد بدون شک این تجربه تلخ را حتماً چشیده اند.

هر گاه برای شما هم این اتفاق افتاد، بدون داشتن استرس و دلهره برای ساخت سوئیچ خودرو خود می توانید از نمایندگی های معتبر و مجاز کمک بگیرد. به این نکته توجه داشته باشید که حتی ساخت سوئیچ کد دار توسط هم بسیار وقت گیر است. به همین خاطر یکی از بهترین راه ها در این مواقع، گرفتن تماس یا مراجعه به یک کلید سازی مورد اعتماد و کار بلد می باشد.

شما در زمان بروز این مشکلات می توانید با یک کلید سازی معتبر در شهر خود تماس بگیرید. این مراکز سعی می کنند در اولین فرصت به محل مراجعه کرده و یک سوئیچ جدید به جای سوئیچ قبلی خودرو تحویل شما دهند.

ساخت سوئیچ کد دار ماشین

در این زمانه دیگر عمر سوئیچ های ارزان قیمت ماشین ها به پایان رسیده و در کمال تعجب خیلی از افراد از این بابت خوشحال هستند. در گذشته متأسفانه سارقان خیلی راحت می توانستند ماشین ها را با کمترین تلاش دزدیده و پا به فرار بگذارند، زیرا هیچ احتیاجی به وارد کردن کد نداشتند.

حتماً بیشتر شما در فیلم های سینما و تلویزیون دیده باشید که دزدان با وصل کردن دو سیم به یکدیگر ماشین را روشن کرده و صحنه را ترک می گفتند. ولی این روزها دیگر قادر به انجام این کار نیستند! در حال حاضر همه ریموت خودروها ی ایرانی مثل ریموت پراید و سمند دارای سوئیچ کد دار هستند.

در سال ۱۳۷۰، خودروسازان توانستند با ساخت سوئیچ کد دار و جایگزین کردن با سوئیچ های ماشین قدیمی که احتیاجی به کددهی نداشتند، سارقان را در این کار ناکام بگذارند. در سوئیچ کد دار که امروزه روی اکثر ماشین ها نصب می کنند، یک تراشه کامپیوتری با برنامه ریزی کاملاً منحصر به فرد تنها برای یک ماشین در کل دنیا وجود دارد.

اگر بخواهیم ویژگی بارز این سیستم را بیان کنیم این است که برای روشن کردن خودرو شما هر فردی علاوه بر کلید به کد رمزتان هم نیاز مبرم پیدا خواهد کرد.

این را فراموش نکنید اگر روزی سوئیچ کددار شما به هر نحوی گم شد نباید نگرانی زیادی به خود راه دهید زیرا سارقان برای فهمیدن رمز باید ساعت ها وقت بگذارند و این کار به نفعشان نیست. پس بدون شک آن را رها می کنند.

قیمت ساخت سوئیچ کد دار

ساخت سوئیچ کد دار

هر سوئیچ های کددار برای خود یک تراشه های الکترونیکی یونیک و منحصر به فرد دارد. شرکت های خودروسازی در تمام جهان برای کاهش سرقت ها و به حداقل رسیدن این مشکل تصمیم به استفاده از سوئیچ های کددار در روی خودروها کرده اند.

اما بزرگ‌ترین مشکل برای یک راننده گم شدن سویچ کددار ماشین او می تواند باشد. به خاطر داشتن پیچیدگی بالا این سوئیچ ها به راحتی از هر مرکزی نمی توان آن را تهیه کرد.

تنها تعداد کمی از مراکز آماده خدمات رسانی برای ساخت سوئیچ کد دار هستند. در زمان گم شدن یا دزدیده شدن سویچ کددار خودرو خود بهتر است قبل از هر کاری با این مراکز تماس گرفته و از آن ها برای رفع این مشکل راهنمایی بگیرید.

در سراسر ایران مراکزی برای ساخت سوئیچ کد دار انواع خودروهای داخلی وجود دارد. در زمان تماس با کارشناسان متخصص در این زمینه این افراد به خوبی می توانند شما را راهنمایی کرده و در صورت نیاز تیم کارآزموده خود را به محل اعزام کنند.

نکته مهم که نباید هیچ گاه آن را فراموش کنید این است که وقتی سوئیچ کددار خودرو خود را گم کردید یا در مکانی گذاشتید که دسترسی به آن ندارید، هیچ وقت با سوئیچ های معمولی درب ها را باز نکنی. زیرا این کار به دنبال خود هزینه های زیادی را به دنبال خواهد داشت.

متخصصان زبده در مراکز ساخت سوئیچ کد دار در همه ساعات شبانه روز آماده خدمت رسانی و تحویل سوئیچ های کددار به شما هستند.

ارائه خدمات به صورت ۲۴ ساعته!

با پیشرفت علم و تکنولوژی دنیا هر روزه در حال پیشرفت است. بدون تردید زمان یکی از با ارزش ترین دارایی های هر فرد می باشد که نباید بیهوده آن را از دست داد.

همه سعی و تلاش ما این است که خدماتی با کیفیت و عالی را در کوتاه ترین زمان ممکن به مراجعه کنندگان خود ارائه دهیم. کمتر برای راننده ای اتفاق می افتد که احتیاج به ساخت سوئیچ داشته باشد. ولی بروز برخی مشکلات مانند گم شدن یا سرقت او را مجبور به انجام این کار می کند.

با توجه به پیچیده بودن ساختار سوئیچ ها و سخت بودن انجام این کار بهتر است، قبل از هر اقدامی با یک متخصص در این حوزه مشورت کنید. تهران کلید دارای مدرن ترین و مجهزترین تجهیزات ساخت سوئیچ کد دار می باشد. تیم تهران کلید در ۲۴ ساعت شبانه روزی و کل ایام هفته در کنار شما همراهان گرامی می باشد. به شما این اطمینان را می دهیم که ما قادریم در کوتاه ترین زمان و به بهترین شکل ممکن خدمات عالی به ارائه دهیم.

ساخت سوئیچ کد دار

رقابتی ترین قیمت ها برای بالاترین کیفیت خدمات!

کم پیش می آید فردی از روند عادی زندگی خود دور شود ولی در بعضی از روز های معمولی ما، تغییراتی به وجود می آید که برایمان ناخوشایند است و هزینه های گزافی را برایمان به دنبال دارد. شعار همیشگی ما ارائه خدمات با کیفیت ولی با کم ترین هزینه است. درست است که ساخت سوئیچ کد دار کار دشوار بسیار پیچیده است و افراد با توجه به تخصصشان باید از تجهیزات مدرن و پیشرفته هم کمک بگیرند، ولی تیم تهران کلید تمام سعی و تلاش خود را برای خدماتی می گذارد که دارای بالاترین کیفیت و قیمت مناسب برای مشتریان باشد. نرخ و قیمت گرفته شده توسط تهران کلید برای ساخت سوئیچ کد دار کاملاً استاندارد و طبق تعرفه های مصوب و از پیش تعیین شده صنف می باشد. تهران کلید با به کارگیری متخصصان این زمینه همیشه سعی در جلب رضایت مشتریان عزیز خود بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری