جلالی 1789 422 0919

نجفی 7311 389 0912

کلید سازی سیار جنوب تهران

کلید سازی سیار جنوب تهران

۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی سیار جنوب تهران

کلید سازی سیار جنوب تهران

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تغییر در سیستم های امنیتی مردم همچنان از قفل برای ایجاد امنیت و کلید برای باز کردن درب قفل ها استفاده میشود. البته که پیشرفت تکنولوژي در تغییر قفل ها و کلید ها نیز تاثیر گذار بوده که شکل ظاهری و امنیت قفل ها نیز در طول زمان تغییر کرده. هرچند همچنان مانند گذشته بزرگترین دغدغه ما جا ماندن یا گم کردن کلید است که باعث پشت درب ماندن و اطلاف زیاد وقت ما میشود. اما نگران نباشید کلید سازی سیار جنوب تهران در کمترین زمان ممکن متخصصانی را برای این کار به تمامی نقاط تهران مخصوصا جنوب تهران ارسال میکند که با بهترین کیفیت بهترین خدمات را به شما ارائه دهند.

 هدف کلید سازی تهران جلب رضایت و اعتماد مشتریان عزیز و خیال راحت آنها است. کلیدسازی جنوب تهران یکی از خدمات اساسی کلیدسازی منطقه تهران است که با پشتیبانی ۲۴ ساعت در حال خدمت به مشتریان خود می باشد. کلید سازی تهران با عرضه کردن بهترین خدمات با قیمت مناسب در خدمت شهروندان جنوب تهران می باشند. این مجموعه کلیدسازهای سیاری دارند که تمامی آنها را لیست کرده اند و با مشخات افراد فنی کار و متخصص در سایت قرار داده اند.

خبری ویژه برای انهایی که در منطقه ۲ زندگی میکنند : کلیدسازی سیار در منطقه ۲ 

برای دریافت خدمات از تهران کلید بعد از ورود به سایت باید شهر ، منطقه و نوع خدمات خود را مشخص کنید و سایت به شما نردیکترین متخصص کلید ساز را معرفی میکند. کلید سازی سیار جنوب تهران برای اینکه خدمات کلیدسازی را در منطقه جنوب تهران دریافت کنید وارد سایت تهران کلید شده و شماره تلفن نزدیکترین کلیدساز سیار را دریافت کنید. انجام تمامی خدمات کلیدسازی در تمامی نقاط تهران از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب انجام میگیرد مخصوصا در منطقه جنوب تهران این خدمات ارزنده قابل دریافت برای شهروندانی که در این منطقه زندگی می کنند است. افراد فنی کاری که برای انجام خدمات کلیدسازی در سایت تهران کلید انتشار می دهند خدمات مختلفی انجام می دهند که در اینجا بازگو می کنیم این خدمات عبارتند از:

 • تعمیر و رکلاژ درب ضد سرقت
 • باز کردن قفل خودرو خارجی و ایرانی
 • باز کردن درب گاو صندوق
 • نصب انواع قفل دیجیتالی بر روی درب ضد سرقت
 • تعمیر یا تعویض مغزی قفل

و بسیاری از خدمات دیگر را در زمینه کلیدسازی ارائه می دهند. اگر شما شهروندان غیر تهرانی هستید اصلا نگران نباشید چون شما هم می توانید از این خدمات بهره بگیرید. تهران کلید نهایت تلاش خود را می کنند برای اینکه بتوانند در شهرهای دیگر مثل کرج و مشهد و اصفهان و تبریز و ….. خدمات کلیدسازی سیار را در طول شبانه روز ارائه دهند.

مزایای کلید سازی سیار جنوب تهران

در ادامه به برخی از مزایای آن اشاره می‌گردد:

 • دسترسی آسان

 • امروزه به‌دلیل اهمیت برخی مشاغل، مقوله در دسترس بودن اهمیت بسیاری یافته است. اینطور نیست که شما تنها در روزها یا ساعات کاری، کلید خود را گم کنید. از این رو استفاده از خدمات کلید سازی سیار با دسترسی آنلاین در هر ساعتی از شبانه‌روز و هر روز هفته در اختیار مشتریان خواهد بود. برای رزرو خدمات نیز تنها به گوشی خود احتیاج خواهید داشت. همچنین به کمک نقشه می‌توان محل دقیق حضور خود را مشخص کرده تا کمک را در اسرع وقت دریافت نمایید.
 • سرعت بالا

 • اگر هر زمان احساس شد که به هر دلیلی مایل به تغییر کلید منزل و محل کار خود هستید به‌راحتی و در اندک زمانی می‌توان از خدمات کلید سازی شمال تهران استفاده نموده و نسبت به تعویض این آیتم‌ها اقدام نمایید. با توجه به روند صعودی آمار سرقت، توجه به مقوله امنیت در این زمینه به شدت توصیه می‌شود. برای تهیه کلید جدید نیز نیازی به انتظار طولانی یا صرف وقت زیاد نخواهد بود.
 • کاهش هزینه‌ها

 • به جای آسیب‌زدن به درب منازل یا محل کار، خودرو یا استفاده از قدرت بازوی رهگذران و یا بازگشت به موقعیت اولیه برای به همراه آوردن کلید، بهتر است از خدمات کلیدسازی سیار استفاده شود. هزینه انجام شده در این زمینه بسیار معقول‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر از موارد ذکر شده در بالا خواهد بود.

کلید سازی سیار جنوب تهران

توصیه های تهران کلید قفل ساز هنگام جا ماندن کلید

وقتی قفلی خراب می شود و یا اینکه نمیتوانید آن را باز کنید سعی می کنید با وسایل مختلف اقدام به باز کردن آن کنید و این امر باعث اسیب رساندن به قفل یا مغزی قفل شود و باعث بیشتر شدن هزینه های شما میشود. پس هنگام بروز مشکل سعی کنید از کار های زیر پرهیز کنید تا هزینه اضافی برای خود نتراشید:

 • برای باز کردن قفل به هیچ عنوان از کلیدهای دیگر استفاده نکنید برای اینکه کلید در قفل شکسته می شود و به قفل آسیب میرسد.
 • برای باز کردن قفل از اجسام تیز استفاده نشود
 • برای باز کردن درب منزل یا هر مکان دیگر به هیچ عنوان از دیوار و نرده و یا پنجره نباید بالا رفت زیرا ممکن است سلامتی شما به خطر بیفتد.
 • برای باز کردن قفل درب ماشین از کلیدهای آپارتمان استفاده نکنید.

اگر درب خانه قفل بماند یا کلید گیر کرد چه باید کرد؟

متاسفانه تعداد زیادی قفل ساز غیر مجاز هستند که کلاهبرداری هایی انجام می دهند که باعث سردرگمی مشتریان می شود. برخی از این قفل سازها از طریق آنلاین با اصرار تکنسین خود را بدون مجوز به محل می روند و هزینه بیشتر از آنچه مشخص شده از مشتری گرفته می شود این کلاهبرداری بسیاری از صاحب خانه ها و شاغیلین دیگر را گرفتار کرده و هزینه اضافی پرداخت کرده اند. چگونه با توجه به این شرایط قفل ساز مطمئن پیدا کنید که باعث ضرر برای ما نشود.

– درباره خدمات قفل سازی مورد نیاز خود مطمئن باشید

اولین کاری که باید انجام دهید نوع خدمات خود را مشخص کنید برای اینکه با یک قفل ساز مطمئن در تماس باشید باید دقیقا اطلاع داشته  باشید چه خدماتی قرار است قفل ساز انجام دهد. درخواست هایی که به قفل ساز می دهند عبارتند از:

 • نصب قفل مکانیکی یا الکترونیکی در مکان های تجاری و مسکونی
 • تعمیر قفل
 • ساختن کپی از روی قفل و کلید
 • جایگزینی کلیدهای کارتی الکترونیکی و کلیدهای فوب
 • تامین، نصب یا سرویس دهی بخ قفل ها و درب ها با امنیت یالا
 • رفع مشکلات سیستم کنترلی بدون کلید
 • پاسخگویی به تماس های تظطراری در صورت بسته بودن درب و یا شکسته شدن قفل

– لیستی از افراد متخصص قفل سازی آنلاین با یک فهرست را پیدا کنید و بررسی کنید که چه خدماتی توسط این افراد متخصص انجام می شود، از میان آنها گزینه های انتخابی خود را پیدا کنید. برای مطمئن شدن از شرکت های قفل سازی وب سایت این شرکت ها را چک کنید. بعضی از این شرکتهای قفل سازی تخصص آنها در پاسخگویی به تماس های اضطراری هستند. اگر کار شما فوری نباشد شرکت های قفل سازی که می توانند برای شما برنامه ریزی داشته باشند تا در موقع نیاز فوری به محل مورد نظر مراجعه کنند پیدا کنید.

– سوال کنید که ارائه دهندگان قفل و کلید همه خدمات را پشتیبانی می کنند

بسیاری از افراد محل کار و خانه خود را بیمه می کنند مطمئن شوید شرکتی که انتخاب کرده اید تحت پوشش آن بیمه هستند. بعضی مواقع مجوز لازم برای تحت پوشش قرار گرفتن ضروری است برای اینکه اطلاع داشته باشید با شرکت بیمه تماس بگیرید.

– هزینه های خدمات را تخمین بزنید

برای خدماتی که کلید سازی سیار جنوب تهران انجام می دهند باید توجه داشته باشید که چه مبلغی را باید هزینه کنید. اگر شما تحت پوشش بیمه هستید می توانید تخفیف بگیرید. توجه داشته باشید که تخمین قفل ساز برای خدمات به درستی باشد و تایید کنید که این تخمین شامل کلیه هزینه های مربوط باشد به یاد داشته باشید که نسخه کتبی از تمام هزینه ها باید نزد خود داشته باشید.

– درخواست کنید که مجوز شرکت را ببینید

هر شرکت معتبری دارای مجوزهای قانونی و معتبر می باشد حتما از شرکت مورد نظر سوال کنید و بخواهید که مجوز های مورد نیاز را به شما نشان دهند. وقتی شما مجوزها را ببینید اطمینان خاطر پیدا می کنید و با خیال راحت کار خود را به آنها می سپارید. از جمله مجوزهای کلید سازی سیار جنوب تهران داشتن گواهینامه فنی حرفه ای و کارت ویزیت قفل سازی است که شما با درخواست و دیدن این مدارک از صحت کار آنها مطمئن می شوید. توجه داشته باشید که نام شرکت با مستندات گفته شده تطبیق داشته باشد. این نوع مستندات به مشتریان این اعتماد را می دهد که کار آنها قانونی است و معتبر هستند. پیش از آنکه یک قفل ساز را استخدام کنید از او گواهی بخواهید تا با دل آرام و اعتبار آنها کار شما با اطمینان خاطر بیشتر صورت گیرد.

– به مستندات توجه کنید

کلید سازی سیار جنوب تهران

وقتی قفل سازی کارهای تعمیراتی شما درخواست می کند هزینه هایی که تخمین زده و به شما ارائه داده را میخواهد تایید کنید. زمانی که از کار آنها مطمئن شدید و تایید شدند هزینه را پرداخت نکنید. یک قفل ساز معتبر قبل از شروع کار خود درخواست می کند شما کارت و شناسایی نشان دهید تا اینکه مطمئن شود که خانه یا مکان مورد نظر و یا خودرو مورد نظر متعلق به شما است. این کار آنها نشانه حرفه ای بودن قفل ساز است می خواهد بداند که خانه یا مکان مورد نظر و یا خودرو مورد نظر متعلق به شما باشد. و با اطمینان خاطر کار خود را شروع می کنند. اطلاعاتی که از شما پرسیده می شود:

 • نام
 • نام خانوادگی
 • شماره تلفن
 • کارت شناسایی
 • خدمات قفل سازی درخواست شده
 • امضاء

همه این کارها یک کار استاندارد است البته شما باید اطلاعات را دقیق بخوانید و بدانید چه مطلبی را می خواهید امضاء کنید تا با اطمینان کار را انجام دهند تا سرقتی توسط شخص غریبه ای صورت نگیرد.

– دریافت فاکتور برای خدمات قفل ساز

وقتی کار قفل ساز تمام شد یک نسخه از فاکتور با هزینه خدماتی که انجام شده تحویل شما می دهند. اطلاعات موجود در فاکتور هر نوع تعویض قفل، زمان کار قفل ساز و قیمت ویژه خدمات اضطراری است که همه این موارد توسط قفل ساز باید فاکتور شود. ممکن است این فاکتور برای شما مهم باشد و بخواهید آن را به شرکت بیمه بدهید.

قفل سازی و کلید سازی سیار جنوب تهران آماده است که تمامی خدمات را در هر ساعتی از شبانه روز به مشتریان خود ارائه دهد.خدمات ارائه شده شامل تعویض، تعمیر انواع قفل ها و کلید های قدیمی و جدید می باشد. اگر در موقعیت اضطراری بودیید قفل درب منزل یا محل کار خود و یا کلید ماشین را گم کردید سریعا با کلید سازی جنوب تهران تماس حاصل کنید.

مناطق جنوب تهران تحت پوشش و نظارت کلید سازی سیار هستند و در ۲۴ ساعت شبانه روز برای خدمت رسانی آماده هستند.

کلید سازی سیار شمال تهران و حومه در کمترین زمان ممکن با جدید ترین تجهیزات

کلید سازی سیار جنوب تهران در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس کلید ساز سیار جنوب تهران مجرب در کمترین زمان ممکن در محل تمامی نقاط جنوب تهران ( شهر ری , دکتر هوشیار , شهید دستغیب , فتح , طوس , امامزاده عبدالله , صنعتی , بریانک , سلیمانی تیموری , شبیری جی , هفت چنار , سلسبیل جنوبی , کارون جنوبی , هاشمی , زنجان جنوبی , سلسبیل شمالی , کارون شمالی , آذربایجان , امام خمینی , جیحون , حسام الدین , خوش , دامپزشکی , رودکی , سینا , قصرالدشت , مالک اشتر , نواب , کارون , کمیل , شیخ هادی , امیریه , فرهنگ , فروزش , قلمستان , منیریه , حشمت الدوله , جمالزاده , دخانیات , مخصوص , جمهوری , حر , انبار نفت , آگاهی , راه آهن , عباسی , هلال احمر , ابوسعید , اسکندری جنوبی , پاستور , حسن آباد , گمرک , وحدت اسلامی , کارگر جنوبی , کاشان , بهارستان , فردوسی , امامزاده یحیی , پامنار , بازار , سنگلج , تختی , هرندی , آبشار , قیام , کوثر , ایران , دروازه شمیران , امین حضور , پانزده خرداد , پیچ شمیران , میدان خراسان , سعدی , لاله زارنو , مولوی , میدان قیام , صفا , شهید اسدی , زاهد گیلانی , مینابی , بیسیم , شوش , طیب , هاشم آباد , اتابک , شهید بروجردی , کیانشهر شمالی , کیانشهر جنوبی , رضویه , مشیریه , افسریه شمالی , افسریه جنوبی , مسعودیه , والفجر , قیامدشت , خاورشهر , اتوبان بعثت , افسریه , صفائیه , ظهیر آباد , غیوری , جوانمرد , حمزه آباد , دیلمان , فیروزآبادی , منصوریه , ۱۳ آبان , دولت اباد , شهادت , استخر , بهشتی , سرتخت , علائین , نفر آباد , ولی آباد , امین آباد , تقی آباد , نظامی , کهریزک ) آماده خدمت رسانی می باشد.

5/5 - (2 امتیاز)
 

تاریخ انتشار: 2019/04/18

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید