جلالی 1789 422 0919

نجفی 7311 389 0912

کلید سازی سیار شمال تهران | مجموعه تهران کلید

کلید سازی شبانه روزی » کلید سازی سیار شمال تهران » کلید سازی سیار شمال تهران | مجموعه تهران کلید

کلید سازی سیار شمال تهران

۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی سیار شمال تهران

کلید سازی سیار شمال تهران

ممکن است برخی اوقات برای شما پیش بیاید که کلید خود را در منزل یا خودرو جا گذاشته باشید در این شرایط هر کسی دچاره دلهره و نگرانی می شود.در این مواقع خونسردی خود را حفظ کنید و سعی بر انجام کارهایی که ممکن است به قفل یا شکستن کلید در قفل شوید که موجب بالا بردن هزینه تعمیر قفل و سخت تر شدن کار تعمیر کار شود.تهران کلید ارائه دهنده كلید سازی سیار شمال تهران است

در هنگام بروز چنین اتفاقاتی باید کار را به افراد متخصص در كلید سازی سیار شمال تهران سپرد تا در کمترین زمان کار شما را به درستی انجام دهند بدون هزینه اضافی به خوبی باز کردن قفل مورد نظر را انجام می دهند.برای اینکه با یک قفل ساز یا کلید ساز تماس بگیرید تا کار شما را در کمترین زمان حل کنند وارد سایت كلید سازی سیار شمال تهران شوید در این سایت لیستی از افراد متخصص کلیدسازی مشخص شده و همچنین تمام اطلاعات تماس قرار داده شده و شما می توانید با آنها تماس بگیرید تا در اسرع وقت در محل حاضر شوند.

این لیست با ارائه كلید سازی سیار شمال تهران مشخصات فنی کاران قفل سازی و کلید سازی شبانه روزی با توجه به نوع تخصص و بر اساس شهر و منطقه در اختیار کاربران قرار می گیرد تا در زمان نیاز ضروری کاربران بتوانند به این اطلاعات مورد نیاز از طریق سایت دسترسی داشته باشند.اگر در منطقه غرب تهران هستید و کلید خود را در منزل جا گذاشتید یا به هر دلیلی برای باز کردن درب منزل یا خودرو خود با مشکل مواجه شدید نگران نباشید زیرا افراد متخصص در تهران کلید در منطقه غرب تهران نیز با بهترین امکانات و در سریعترین زمان ممکن برای امداد رسانی در محل حاضر میشوند.

كلید سازی سیار شمال تهران در کمترین زمان

هر منطقه ای از تهران که سکونت دارید می توانید از طریق سایت مشخصات افراد متخصص در سایت كلید سازی سیار شمال تهران اطلاعات نزدیک ترین افراد کلیدساز که در شهر یا روستا هستند دست پیدا کنید.حتی شما در هر کجا از شهرهای اصفهان، مشهد، شیراز، ساری، کرج هم باشید از طریق لیست سایت می توانید اطلاعات افراد کلیدساز را مشاهده کنید و از خدمات آنها با توجه به نیازتان درخواست دهید. در اینجا خدماتی که افراد متخصص انجام می دهند برای اطلاع شما می گوییم:

 • كلید سازی سیار شمال تهران
 • باز کردن انواع قفل های درب ضد سرقت
 • باز کردن قفل های خارجی و ایرانی
 • نصب انواع درب ضد سرقت
 • تعمیر و رکلاژ درب ضد سرقت
 • قفل سازی سیار شبانه روزی شمال تهران
 • قفل ساز مسلط به باز کردن درب گاو صندوق
 • نصب انواع قفل دیجیتال بر روی درب ضد سرقت
 • قفل فروشی و تعمیر یا تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت

باز کردن درب های بسته، کلیدهای کامپیوتری، کلیدهای کددار

کلیدهای کددار که به آنها ایموبلایزر گفته می شود مربوط به سیستم امنیتی و ضد سرقت ماشین هستند که برای افزایش ایمنی درب ماشین کاربرد اساسی دارند.ایموبلایزر امنیت خودرو را بالا می برد و باعث می شود خودرو کمتر مورد سرقت قرار گیرد.این نمونه از قفل درصد ایمنی بسیار بالایی دارند و به راحتی نمی توان آن را باز کرد.

راه حلی وجود دارد برای اینکه شما اطلاع داشته باشید ماشین شما از ایموبلایزر برخوردار است یا نه که از امنیت خودرو خود مطمئن شوید.با مراجعه به افراد متخصص در كلید سازی سیار شمال تهران که دارای دستگاه کدساز هستند اینکار را به خوبی انجام می دهند و مشخص می کنند امنیت خودرو شما به این سیستم مجهز است یا اینکه ضد سرقت ایموبلایزر ندارد.اگر به کلیدسازی که دستگاه کدساز ندارد دسترسی ندارید خودتان می توانید این کار را انجام دهید.

به این صورت که از روی کلید قفل ماشین یک نمونه کلید بسازید و شروع کنید به استارت زدن، اگر استارت خودرو شما با این کلید روشن شود خودرو شما مجهز به ایموبلایزر نمی باشد و اگر خودرو روشن نشود ماشین شما سیستم ایموبلایزر ندارد.برای اینکه از نحوه ساخت کلید ایموبلایزر اطلاع داشته باشید می توانید که نحوه ساخت کلید یدک ایموبلایزر در سایت بروید.اگر در منطقه جنوب تهران هستید و کلید خود را در منزل جا گذاشتید یا به هر دلیلی برای باز کردن درب منزل یا خودرو خود با مشکل مواجه شدید نگران نباشید زیرا افراد متخصص در تهران کلید در منطقه جنوب تهران نیز با بهترین امکانات و در سریعترین زمان ممکن برای امداد رسانی در محل حاضر میشوند.

کلید سازی سیار شمال تهران

تعویض باتری ریموت ماشین های مدل بالا

توجه داشته باشید در هنگام تعویض باتری ریموت ماشین هایی که مدل آنها بالا است و یا خودروهای خارجی از باتری اورجینال ریموت کنترل ماشین استفاده کنید و به هیچ عنوان از عوض کردن باتری های چینی و ارزان و بدون کیفیت استفاده نکنید زیرا باعث می شوند ریموت کنترل شده خراب شود و هزینه بیشتری به دنبال دارد.
توصیه های قفل ساز زمانی که کلید خود را جا گذاشته اید.یک ساختمان و افراد ساکن در آن باید از اهمیت بالایی برخوردار باشند مواقعی که قفل درب خراب می شود یا کلید خود را فراموش کرده باشید از طریق های مختلفی شما می توانید اقدام به باز کردن آن درب کنید.

می توانید بهترین راه حل را انتخاب کنید که در کمترین زمان قفل باز شود. پیشنهاد ما این است که برای باز شدن قفل از افراد متخصص در این کار استفاده کنید چرا که آنها با اطلاعات فنی و دقیق این کار را انجام می دهند و قابل اطمینان هستند. افراد مجرب در كلید سازی سیار شمال تهران می توانند مشکل باز کردن درب منزل و خودرو شما را با تخصص خود انجام می دهند.

توصیه ها درباره باز کردن درب

 • هرگز از کلید دیگر برای باز کردن قفل درب استفاده نکنید زیرا ممکن است کلید در داخل قفل گیر کند و یا اینکه بشکند و باعث می شوید به قفل آسیب بزنید
 • هر گز از وسایل نوک تیز اقدام به باز کردن درب نکنید چون این کار شما به قفل آسیب میرساند و مجبور می شوید هزینه بیشتری برای تعمیر قفل پرداخت کنید.
 • هرگز اقدام به بالا رفتن دیوار و پنجره و نرده های مجاور نکنید برای اینکه وارد ساختمان شوید زیرا این کار ریسک زیادی دارد و امکان دارد اتفاق ناخوشایندی برای سلامتی شما پیش بیاید.
 • برای باز کردن قفل درب ماشین از کلید آپارتمان به هیچ وجه استفاده نکنید.
 • در موقع بروز چنین مشکلی فقط از طریق افراد متخصص قفل ساز مطمعن و قابل اعتماد کار خود را واگذار کنید.

 

 

قیمت خدمات کلید سازی سیار شمال تهران

یکی از مواردی که در تعیین قیمت اجرت کلیدساز موثر می باشد هزینه رفت و آمد است اگر شما با نزدیکترین قفل ساز یا کلید ساز تماس بگیرید هزینه شما پایین تر می شود. از دیگر مواردی که بر روی قیمت اثر گذاز است کیفیت قطعاتی است که بکار رفته از جمله نوع قفل یا باتری هایی که در دستگاه ریموت کار گذاشته می شوند. اگر جنس به کار رفته اصل باشد و یا جنس مشابه با کیفیت پایین تر به کار رفته باشد در هزینه و قیمت خدمات کلیدسازی موثر می باشد.
چگونه یک کلیدساز ماهر و معتبر در شمال تهران پیدا کنیم
نخستین کار برای انجام کار کلیدسازی باید با یک کلیدساز مطمئن و قابل اعتماد تماس بگیرید و بدانید چه خدماتی برای شما انجام می دهند. درخوایت هایی که از سوی مردم به کلیدسازها می شود شامل موارد زیر است:

 • تعمیر قفل
 • ساختن کلید از روی اصل
 • جاگزین کلیدهای کارتی الکترونیکی و کلیدهای فوب
 • انجام نصب یا سرویس دهی قفل ها و درب ها با امنیت بالا
 • نصب قفل مکانیکی یا الکترونیکی در مکان های تجاری و مصنوعی
 • بر طر کردن اشکالات سیستم کنترلی بدون کلید
 • پاسخ دادن به تماس های اضطراری در صورت بسته بودن درب و یا شکسته شدن قفل

گام بعدی که بسیار مهم است افرادی که قرار است کار شما را انجام دهند باید از مجوزهای قانونی برخوردار باشند تا اعتبار آنها ثابت شود. مجوزهای یک قفل ساز:

 • گواهینامه فنی حرفه ای
 • کارت ویزیت قفل سازی
 • نام شرکت و مجوز کار از شرکت

کلید سازی سیار شمال تهران

دیدن این مجوزها خیال شما را برای انجام کار راحت می کند و با اطمینان بیشتری کار خود را به آنها واگذار می کنید. قفل ساز برای انجام تعمیرات و خدمات رسانی به شما هزینه هایی را ارائه می دهد که شما تایید کنید. تا زمانی که هزینه را تایید نکرده اید آن را تایید نکنید. یک قفل ساز ماهر و متخصص قبل از اینکه کار را شروع کند می خواهد شما کارت شناسایی را نشان دهید که اطمینان پیدا کند منزل یا خودرو برای شما باشد. برخی از اطلاعاتی که از طرف قفل ساز از شما پرسیده می شود:

 • نام
 • آدرس
 • شماره تلفن
 • کارت شناسایی
 • خدمات قفل سازی درخواست شده
 • امضاء

اگر در منطقه شرق تهران هستید و کلید خود را در منزل جا گذاشتید یا به هر دلیلی برای باز کردن درب منزل یا خودرو خود با مشکل مواجه شدید نگران نباشید زیرا افراد متخصص در تهران کلید در منطقه شرق تهران نیز با بهترین امکانات و در سریعترین زمان ممکن برای امداد رسانی در محل حاضر میشوند.

چرا كلید سازی سیار شمال تهران

یکی از مشکلات مردم در شمال تهران دسترسی در طول شبانه روز به كلید سازی سیار شمال تهران است که بتوانند در محل حاضر شوند. کلید سازی شمال تهران برای ارائه خدمات بهتر اقدام به مستقر کردن کلیدسازان در شمال تهران کرده تا در صورت نیاز کاربران ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی باشند. این واحدهای سیار مستقر در شمال تهران سریعا در محل حاضر می شوند و افراد متخصص بعد از بررسی مشکل خدمات لازم را برای برطرف کردن مشکل شما ارائه می دهند.
کلیدسازی سیار شمال تهران
مناطق قابل پشتیبانی در شمال تهران توسط امداد کلید تهران

كلید سازی سیار شمال تهران در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس كلید سازی سیار شمال تهران مجرب در کمترین زمان ممکن در محل تمامی نقاط شمال تهران ( رستم آباد , اندرزگو , فرمانیه , اوین , درکه , زعفرانیه , محمودیه , ولنجک , دربند , گلابدره , جماران , دزاشیب , نیاوران , اراج , کاشانک , شهرک دانشگاه , شهرک نفت , دارآباد , باغ فردوس , تجریش , قیطریه , چیذر , حصار بوعلی , امامزاده قاسم , حکمت , ازگل , سوهانک , شهید محلاتی , اتوبان امام علی , اتوبان صدر , اقدسیه , الهیه , فرشته , اندرزگو , بلوار ارتش , پارک وی , جمشیدیه , دیباجی , سعدآباد , صاحبقرانیه , مقدس اردبیلی , مینی سیتی , نوبنیاد , ولیعصر , کامرانیه , بوعلی , سعادت آباد , مدیریت , شهرک قدس , شهرک غرب , آسمانها , درختی , فرحزاد , مخابرات , پرواز , ایوانک , دریا , آرارات , ونک , امانیه , زرگنده , ساقدوش , دروس , داودیه , قبا , قلهک , کاوسیه , اختیاریه , جردن , دولت , شیخ بهایی , شیراز , ظفر , ملاصدرا , میدان کتابی , میرداماد , درب دوم , شیراز جنوبی , گاندی , ساعی , آرژانتین , وزراء , میدان قدس , کردستان) آماده خدمت رسانی می باشد.

 

5/5 - (8 امتیاز)
 

تاریخ انتشار: 2020/05/31

برچسب‌ها:,

1 نظر برای: “کلید سازی سیار شمال تهران | مجموعه تهران کلید

 1. آقا واقعا دمتون گرم! حلالتون باشه! ساعت ۳ صبح از سفر برگشتم دیدم کلیدمو گم کردم نجاتم دادین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید