کلید سازی سیار ضرابخانه

کلید سازی سیار ضرابخانه

کلید سازی سیار ضرابخانه

تهران کلید با عنوان کلید سازی سیار ضرابخانه در منطقه ۴ و شمال شرق تهران خدمات ارائه می کند.

کلید سازی سیار ضرابخانه در کمترین زمان و به سرعت برای باز کردن تمامی قفل ها و حل مشکل شما، فقط با یک تماس, قفل ساز سیار ما با تجهیزات کامل در سریع ترین زمان ممکن در تمامی نقاط ضرابخانه آماده خدمت رسانی به شما می باشد.کلید سازی ضرابخانه با تضمین بهترین سرویس دهی و قیمت مناسب در خدمت شما عزیزان است

کلید سازی سیار ضرابخانه

۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی سیار ضرابخانه

خدمات کلید سازی سیار تهران کلید

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

محله ضرابخانه در شهر تهران در تقاطع خیابان شریعتی، بزرگراه همت – زین الدین و ابتدای خیابان پاسداران است. هنوز آثاری از بنای ضرابخانه قجری و پهلوی در آنجا باقی است. محل نشر سکه و اسکناس و مؤسسه عالی بانکداری، موزه و مسجد ضرابخانه، در ابتدای خیابان پاسداران، یادگار همان دوران است.ضرابخانه محله‌ای است که در ناحیه سه منطقه چهار شهرداری تهران واقع شده است.این محله در سال ۱۳۸۴ که محلات تهران را تقسیم‌بندی می‌کردند، با محله پاسداران ادغام شد. در آن زمان جمعیتی حدود ۲۲۰۰۰ نفر داشت. ولی در حال حاضر این دو محله باهم در یک نقشه و در یک محله قرارگرفته‌اند. تفاوت این دو محله از هر لحاظ که فکرش را بکنید، از زمین تا آسمان است. ازلحاظ بافت جمعیتی، بافت مسکونی و … کلید سازی سیار ضرابخانه آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت سیار در این ناحیه و مناطق اطراف میباشد.(کلید سازی سیار قنات کوثر)

کلیدسازی سیار تهران کلید

کلید سازی سیار تهران کلید

کلید سازی سیار تهران کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت سیار در تمام محله های اطراف ضرابخانه که می توانید کلید سازی سیار لویزان ، کلید سازی سیار کوهسار ، کلید سازی سیار شمس آباد ، کلید سازی سیار مجیدیه ، کلید سازی سیار حسین آباد ، کلید سازی سیار ساقدوش ، کلید سازی سیار حکیمیه ، کلید سازی سیار هروی ، کلید سازی سیار مبارک آباد ، کلید سازی سیار پاسداران ، کلید سازی سیار تهرانپارس ، کلید سازی سیار فرجام و کلید سازی سیار وزرا نیز جزو کلیدسازی سیار در منطقه ۴ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری