جلالی 1789 422 0919

نجفی 7311 389 0912

کلید سازی سیار غرب تهران

کلید سازی سیار غرب تهران

۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی سیار غرب تهران

 

کلید سازی سیار غرب تهران

کلید سازی سیار غرب تهران یکی از بهترین متخصصان را در مرکز سیار برای خدمات رساندن به مشتریان در غرب تهران دارند. این کلیدسازی ها برای باز کردن انواع درب خودرو، آپارتمان های مسکونی و اداری، ساخت انواع ریموت و سوئیچ و کلیدهای کد دار و کامپیوتری، باز کردن و تعمیر درب های ضد سرقت و غیره تخصص دارند و آماده خدمت رساندن مطمئن و معتبر به شهروندان غرب تهران هستند.

برای همه ما گم کردن و جا گذاشتن کلید بر اثر عجله و حواس پرتی اتفاق افتاده و ممکن است در آینده چنین مشکلی برایمان پیش بیاید. برخی اوقات ممکن است ما در یک شرایط اضطراری قرار بگیریم و گم کردن و فراموش کردن کلید می تواند باعث دردسر بیشتر برای ما شود ولی جای نگرانی نیست و اظطراب به خود راه ندهید زیرا کلید سازی سیار غرب تهران با مجهزترین و بروز ترین تجهیزات در اسرع وقت در تمام نقاط ایران شما را یاری میرسانند. هدف کلید سازی تهران جلب رضایت و اعتماد مشتریان عزیز و خیال راحت آنها است.

کلیدسازی غرب تهران یکی از خدمات اساسی کلیدسازی منطقه تهران است که با پشتیبانی ۲۴ ساعت در حال خدمت به مشتریان خود می باشد. کلید سازی تهران با عرضه کردن بهترین خدمات با قیمت مناسب در خدمت شهروندان غرب تهران می باشند. این مجموعه کلیدسازهای سیاری دارند که تمامی آنها را لیست کرده اند و مشخصات افراد فنی کار و متخصص در سایت قرار داده اند. وقتی شما وارد سایت تهران کلید میشوید با انتخاب شهر منطقه و نوع خدمات مورد نیاز می توانید نزدیکترین کلیدسازی را در غرب تهران پیدا کنید.

کلیدسازی سیار تهران کلید برای اینکه خدمات کلیدسازی را در منطقه غرب تهران دریافت کنید وارد سایت تهران کلید شده و شماره تلفن نزدیکترین کلیدساز سیار را دریافت کنید. انجام تمامی خدمات کلیدسازی در تمامی نقاط تهران از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب انجام میگیرد مخصوصا در منطقه غرب تهران این خدمات ارزنده قابل دریافت برای شهروندانی که در این منطقه زندگی می کنند است.

افراد فنی کاری که برای انجام خدمات کلیدسازی در سایت تهران کلید انتشار می دهند خدمات مختلفی انجام می دهند که در اینجا بازگو می کنیم این خدمات عبارتند از:

 • تعمیر و رکلاژ درب ضد سرقت
 • باز کردن قفل خودرو خارجی و ایرانی
 • باز کردن درب گاو صندوق
 • نصب انواع قفل دیجیتالی بر روی درب ضد سرقت
 • تعمیر یا تعویض مغزی قفل

و بسیاری از خدمات دیگر را در زمینه کلیدسازی ارائه می دهند. اگر شما شهروندان غیر تهرانی هستید اصلا نگران نباشید چون شما هم می توانید از این خدمات بهره بگیرید. تهران کلید نهایت تلاش خود را می کنند برای اینکه بتوانند در شهرهای دیگر مثل پردیس ، کرج ، مشهد ، اصفهان ، تبریز و ….. خدمات کلیدسازی سیار را در طول شبانه روز ارائه دهند.

باز کردن درب های بسته، کلیدهای کامپوتری، کلیدهای کد دار، کلید خودرو

در این زمانه دیگر عمر سوئیچ های ارزان قیمت ماشین ها به پایان رسیده و در کمال تعجب خیلی از افراد از این بابت خوشحال هستند. در گذشته متأسفانه سارقان خیلی راحت می توانستند ماشین ها را با کمترین تلاش دزدیده و پا به فرار بگذارند، زیرا هیچ احتیاجی به وارد کردن کد نداشتند.

کلیدهای کددار که به آنها ایموبلایزر گفته می شود مربوط به سیستم امنیتی و ضد سرقت ماشین هستند که برای افزایش ایمنی درب ماشین کاربرد اساسی دارند.

یک نمونه از کلیدها می باشد که ایموبلایزر نام دارد و در بازار وجود دارد که کاربردش برای سیستم امنیتی و ضد سرقت خودرو است برای اینکه امنیت بالای خودرو را بوجود آورد تا هیچ سرقت کننده ای توانایی باز کردن درب خودر با قفل ایموبلایزر نداشته باشد. برای اینکه خیالتان راحت شود که خودرو شما این سیستم منیتی را دارد یا خیر به یک کلید سازی مراجعه کنید که دارای دستگاه کد ساز باشد تا بررسی کند و مشخص کند که قفل شما از نمونه ایموبلایزر است.

راه دیگری که میتوانید تشخصی نوع قفل خودرو خود را بدهید این است یک کلید از روی کلید قفل بسازید اگر استارت خودرو به وسیله کلید ساخته شده روشن شود یعنی خودرو شما مجهز به این سیستم قفل نمی باشد و اگر با استارت زدن روشن نشود یعنی خودرو شما از این سیستم ایموبلایزر برخوردار است. هر گونه مشکلی برای این قفل ها هم بوجود بیاید از طریق کلید سازی سیار غرب تهران می توانید کار خود را به فنی کارها و متخصصین ما در این زمینه قرار دهید و مشکل خود را حل کنید.

توصیه های تهران کلید قفل ساز هنگام جا ماندن کلید

وقتی قفلی خراب می شود و یا اینکه نمیتوانید آن را باز کنید سعی می کنید با وسایل مختلف اقدام به باز کردن آن کنید و موجب خراب شدن قفل و غیر قابل استفاده کردن آن می کنید. در اینجا چند نکته مهم از نظر قفل سازان در زمینه رعایت و نگهداری از خراب شدن قفل ها گفته می شود تا یک کار اضافی برای خود نتراشید:

 • برای باز کردن قفل به هیچ عنوان از کلیدهای دیگر استفاده نکنید برای اینکه کلید در قفل شکسته می شود و به قفل آسیب میرسد.
 • برای باز کردن قفل از اجسام تیز استفاده نشود
 • برای باز کردن درب منزل یا هر مکان دیگر به هیچ عنوان از دیوار و نرده و یا پنجره نباید بالا رفت زیرا ممکن است سلامتی شما به خطر بیفتد.
 • برای باز کردن قفل درب ماشین از کلیدهای آپارتمان استفاده نکنید.

کلید سازی سیار غرب تهران

اگر درب خانه قفل بماند یا کلید گیر کند چه باید کرد؟

متاسفانه تعداد زیادی قفل ساز غیر مجاز هستند که کلاهبرداری هایی انجام می دهند که باعث سردرگمی مشتریان می شود. برخی از این قفل سازها از طریق آنلاین با اصرار تکنسین خود را بدون مجوز به محل می فرستند و هزینه بیشتر از آنچه مشخص شده از مشتری گرفته می شود این کلاهبرداری بسیاری از صاحب خانه ها و شاغلین دیگر را گرفتار کرده و هزینه اضافی پرداخت کرده اند. چگونه با توجه به این شرایط قفل ساز مطمئن پیدا کنیم که باعث ضرر برای ما نشود.

– درباره خدمات قفل سازی مورد نیاز خود مطمئن باشید

اولین کاری که باید انجام دهید نوع خدمات خود را مشخص کنید برای اینکه با یک قفل ساز مطمئن در تماس باشید باید دقیقا اطلاع داشته  باشید چه خدماتی قرار است قفل ساز انجام دهد. درخواست هایی که به قفل ساز می دهند عبارتند از:

 • نصب قفل مکانیکی یا الکترونیکی در مکان های تجاری و مسکونی
 • تعمیر قفل
 • ساختن کپی از روی قفل و کلید
 • جایگزینی کلیدهای کارتی الکترونیکی و کلیدهای فوب
 • تامین، نصب یا سرویس دهی بخ قفل ها و درب ها با امنیت یالا
 • رفع مشکلات سیستم کنترلی بدون کلید
 • پاسخگویی به تماس های تظطراری در صورت بسته بودن درب و یا شکسته شدن قفل

 

روش تشخیص قفل سازی معتبر از غیر معتبر

 • لیستی از افراد متخصص قفل سازی آنلاین با یک فهرست را پیدا کنید و بررسی کنید که چه خدماتی توسط این افراد متخصص انجام می شود، از میان آنها گزینه های انتخابی خود را پیدا کنید. برای مطمئن شدن از شرکت های قفل سازی وب سایت این شرکت ها را چک کنید. بعضی از این شرکتهای قفل سازی تخصص آنها در پاسخگویی به تماس های اضطراری هستند. اگر کار شما فوری نباشد شرکت های قفل سازی که می توانند برای شما برنامه ریزی داشته باشند تا در موقع نیاز فوری به محل مورد نظر مراجعه کنند پیدا کنید.

 

 •  سوال کنید که ارائه دهندگان قفل و کلید همه خدمات را پشتیبانی می کنند

بسیاری از افراد محل کار و خانه خود را بیمه می کنند مطمئن شوید شرکتی که انتخاب کرده اید تحت پوشش آن بیمه هستند. بعضی مواقع مجوز لازم برای تحت پوشش قرار گرفتن ضروری است برای اینکه اطلاع داشته باشید با شرکت بیمه تماس بگیرید.

 • هزینه های خدمات را تخمین بزنید

برای خدماتی که کلید سازی سیار غرب تهران انجام می دهند باید توجه داشته باشید که چه مبلغی را باید هزینه کنید. اگر شما تحت پوشش بیمه هستید می توانید تخفیف بگیرید. توجه داشته باشید که تخمین قفل ساز برای خدمات به درستی باشد و تایید کنید که این تخمین شامل کلیه هزینه های مربوط باشد به یاد داشته باشید که نسخه کتبی از تمام هزینه ها باید نزد خود داشته باشید.

 • درخواست کنید که مجوز شرکت را ببینید

هر شرکت معتبری دارای مجوزهای قانونی و معتبر می باشد حتما از شرکت مورد نظر سوال کنید و بخواهید که مجوز های مورد نیاز را به شما نشان دهند. وقتی شما مجوزها را ببینید اطمینان خاطر پیدا می کنید و با خیال راحت کار خود را به آنها می سپارید. از جمله مجوزهای کلید سازی سیار غرب تهران داشتن گواهینامه فنی حرفه ای و کارت ویزیت قفل سازی است که شما با درخواست و دیدن این مدارک از صحت کار آنها مطمئن می شوید. توجه داشته باشید که نام شرکت با مستندات گفته شده تطبیق داشته باشد. این نوع مستندات به مشتریان این اعتماد را می دهد که کار آنها قانونی است و معتبر هستند. پیش از آنکه یک قفل ساز را استخدام کنید از او گواهی بخواهید تا با دل آرام و اعتبار آنها کار شما با اطمینان خاطر بیشتر صورت گیرد.

کلید سازی سیار غرب تهران

 

 • دریافت فاکتور برای خدمات قفل ساز

وقتی کار قفل ساز تمام شد یک نسخه از فاکتور با هزینه خدماتی که انجام شده تحویل شما می دهند. اطلاعات موجود در فاکتور هر نوع تعویض قفل، زمان کار قفل ساز و قیمت ویژه خدمات اضطراری است که همه این موارد توسط قفل ساز باید فاکتور شود. ممکن است این فاکتور برای شما مهم باشد و بخواهید آن را به شرکت بیمه بدهید.

همه این کارها یک کار استاندارد است البته شما باید اطلاعات را دقیق بخوانید و بدانید چه مطلبی را می خواهید امضاء کنید تا با اطمینان کار را انجام دهند تا سرقتی توسط شخص غریبه ای صورت نگیرد.

قفل سازی و کلید سازی سیار غرب تهران آماده است که تمامی خدمات را در هر ساعتی از شبانه روز به مشتریان خود ارائه دهد.خدمات ارائه شده شامل تعویض، تعمیر انواع قفل ها و کلید های قدیمی و جدید می باشد. اگر در موقعیت اضطراری بودیید قفل درب منزل یا محل کار خود و یا کلید ماشین را گم کردید سریعا با کلید سازی غرب تهران تماس حاصل کنید.

کلید سازی سیار غرب تهران در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس متخصص کلید ساز سیار مجرب در کمترین زمان ممکن در محل تمامی نقاط غرب تهران ( پونک، صادقیه شمالی، صادقیه، شهرآرا , کوی نصر , پردیسان , شهرک آزمایش، طرشت، شادمهر ,اتوبان حکیم، یادگار امام، جلال آل احمد، ستارخان , شادمان , گیشا, مرزداران، شهران شمالی, پونک جنوبی , پونک شمالی , حصارک , مرادآباد , سازمان برنامه جنوبی , سازمان برنامه شمالی , ارم , سازمان آب , اباذر ,اکباتان , جنت آباد جنوبی , جنت آباد شمالی , جنت آباد مرکزی , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی ،زمین شمالی , بلوار تعاون , بلوار فردوس , بولیوار , پیامبر , جنت آباد , سازمان برنامه , ستاری , سردار جنگل , سولقان , شهران , مهرآباد، تهرانسر غربی , تهرانسر شرقی، شهرک آزادی) آماده خدمت رسانی می باشد.

 

5/5 - (6 امتیاز)
 

تاریخ انتشار: 2020/05/27

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید