جلالی 1789 422 0919

کلید سازی سیار مطهری

کلید سازی سیار مطهری در کمترین زمان و به سرعت برای باز کردن تمامی قفل ها و حل مشکل شما، فقط با یک تماس, قفل ساز سیار ما با تجهیزات کامل در سریع ترین زمان ممکن در تمامی نقاط مطهری آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

کلید سازی سیار مطهری

۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی سیار مطهری

 

 

خیابان شهید مرتضی مطهری (نام پیشین: خیابان تخت طاووس) یکی از خیابان‌های مرکزی تهران است. این خیابان که جهتی غرب به شرق دارد، از سمت غرب به خیابان ولیعصر (خیابان پهلوی) و از سمت شرق به بزرگراه شهید صیاد شیرازی منتهی می‌شود. خیابان تخت طاووس به سمت شرق یک‌طرفه است. این خیابان پس از انقلاب اسلامی به افتخار مرتضی مطهری روحانی و پژوهشگر ایرانی نام‌گذاری شده‌است.

بافت خیابان مطهری با موقعیت اداری است و بسیاری از نهادهای دولتی، شرکت های مالی، بازرگانی، خدماتی و صنعتی در آن مستقر هستند. خیابان مطهری یکی از خیابان های اصلی اقتصاد تهران است
نام کنونی و پیشین خیابان های فرعی تخت طاووس عبارتند از: سربداران (معظم)، لارستان، سنائی، کوه نور، میرعماد، فجر (جم)، سلیمان خاطر (امیر اتابک)، علی اکبری (پارسا)، سهروردی (فرح)، اورامان (ورزگر)، ترکمنستان (سپهبد آق اولی) و همینطور با خیابان های اصلی بزرگی چون میرزای شیرازی (نادرشاه)، قائم مقام فراهانی (شاه عباس) و مفتح (رزولت)، شریعتی (کوروش کبیر) متقاطع است. اتوبان مدرس (اتوبان شاهنشاهی) به خیابان تخت طاووس دسترسی دارد.

 

 

 

تاریخ انتشار: 2020/01/08

برچسب‌ها:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

نظرات مشتریان