جلالی 1789 422 0919

کلید سازی سیار هفت تیر

کلید سازی سیار هفت تیر در کمترین زمان و به سرعت برای باز کردن تمامی قفل ها و حل مشکل شما، فقط با یک تماس, قفل ساز سیار ما با تجهیزات کامل در سریع ترین زمان ممکن در تمامی نقاط هفت تیر آماده خدمت رسانی به شما می باشد.کلید سازی هفت تیر با تضمین بهترین سرویس دهی و قیمت مناسب در خدمت شما عزیزان است

کلید سازی سیار هفت تیر

۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی سیار هفت تیر

میدان هفت تیر  یکی از میدان های مهم شهر تهران است که در محدوده مرکز شهر و در منطقه ۷ قرار دارد. این میدان از سمت جنوب با خیابان های شهید مفتح و کریمخان زند و از سمت شمال با خیابان شهید مفتح، بهار شیراز و بزرگراه مدرس در پیوند است.

ایستگاه‌ تقاطعی خط یک و خط شش متروی تهران به نام شهدای هفت تیر در جنوب این میدان قرار گرفته است.

مساحت این میدان نزدیک به ۳۳٬۰۰۰ متر مربع بوده و بر پایه گزارش شهرداری تهران قرار است در آینده کل این میدان با ساخت زیرگذر به میدانی زیرزمینی تبدیل شود.

ایستگاه متروی شهدای هفتم تیر مربوط به خط یک (میدان تجریش به کهریزک) در سال ۸۱ به بهره برداری رسیده و با خط ۶ مترو (حرم حضرت عبدالعظیم به کوهسار) ایستگاه تقاطعی دارد و جهت استفاده مسافران در دسترس می باشد.

از قدیم خطوط اتوبوسرانی مختلفی از این میدان تردد داشتند لیکن اولین گروه خطوط اتوبوسرانی در سال ۷۱ همزمان با اصلاح خطوط قدیمی به مقاصد میدان قدس ، میدان پیروز ، میدان اختیاریه و میدان تجریش به همراه خطوط دیگری به مقصد میدان امام خمینی و میدان انقلاب دایر شدند بعدها خطوط دیگری به مقصد میدان نوبنیاد ، میدان رسالت ، میرداماد ، میدان صنعت ، پارک سوار شهید محلاتی ، میدان شهداء ، میدان راه آهن ، پایانه آزادی و فلکه دوم صادقیه به آنها اضافه شد. کلیدسازی سیار هفت تیر آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت سیار در این ناحیه و مناطق اطراف میباشد

 

تاریخ انتشار: 2020/02/21

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

نظرات مشتریان