جلالی 1789 422 0919

کلید سازی سیار کریم خان

کلید سازی سیار کریم خان در کمترین زمان و به سرعت برای باز کردن تمامی قفل ها و حل مشکل شما، فقط با یک تماس, قفل ساز سیار ما با تجهیزات کامل در سریع ترین زمان ممکن در تمامی نقاط کریم خان آماده خدمت رسانی به شما می باشد.کلید سازی کریم خان با تضمین بهترین سرویس دهی و قیمت مناسب در خدمت شما عزیزان است

کلید سازی سیار کریم خان

۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی سیار کریم خان

 

بلوار کریم‌خان زند یا خیابان کریم‌خان زند، یکی از خیابان‌های مهم و مرکزی تهران است. این خیابان در جهت شرقی-غربی در میان میدان هفت تیر و میدان ولی عصر جای گرفته است.

از مراکز مهم این خیابان می‌توان به طلافروشی های در تقاطع خیابان ویلا و کتاب‌فروشی های سرشناس در نزدیکی میدان هفت تیر همچون نشر چشمه، نشر ثالث، نشر ویستار،مرکز موسیقی بتهوون و نشر هنوز در نزدیکی میدان هفت تیر اشاره کرد. از مراکز مهم دیگر این خیابان می توان به کافه های این خیابان اشاره کرد.

این خیابان تنها خیابانی بود که از آغاز به نام یکی از پادشاهان پیشین ایران نامگذاری شده بودند و پس از انقلاب ۱۳۵۷ دچار تغییر نام نشد.

کلیدسازی سیار پونک آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت سیار در این ناحیه و مناطق اطراف میباشد

 

تاریخ انتشار: 2020/02/12

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

نظرات مشتریان