کلید سازی سیار خیابان وحدت اسلامی

کلید سازی سیار خیابان وحدت اسلامی

کلید سازی سیار خیابان وحدت اسلامی

تهران کلید با عنوان کلید سازی سیار خیابان وحدت اسلامی در منطقه ۱۲ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف خدمات ارائه می کند.

کلید سازی سیار خیابان وحدت اسلامی در کمترین زمان و به سرعت برای باز کردن تمامی قفل ها و حل مشکل شما، فقط با یک تماس, قفل ساز سیار ما با تجهیزات کامل در سریع ترین زمان ممکن در تمامی نقاط خیابان وحدت اسلامی آماده خدمت رسانی به شما می باشد.کلید سازی خیابان وحدت اسلامی با تضمین بهترین سرویس دهی و قیمت مناسب در خدمت شما عزیزان است

کلید سازی سیار خیابان وحدت اسلامی

۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی سیار خیابان وحدت اسلامی

خدمات کلید سازی سیار تهران کلید

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

خیابان وحدت اسلامی با نام پیشین خیابان شاهپور یکی از قدیمی‌ترین خیابان‌های تهران است.

این خیابان از میدان حسن‌آباد تا خیابان شوش کشیده شده‌است و دربرگیرنده اماکنی چون پارک شهر ، بازار میوه و تره بار، میدان وحدت اسلامی  ، اداره آگاهی ، بیمارستان پوست رازی، خیابان باقری ، همسایگی با محلهٔ قدیمی سنگلج ،خیابان مختاری (بازار محلی) و محلهٔ تختی (خانه غلامرضا تختی در این محل بود) است.خیابان وحدت اسلامی از شاهراه‌های اصلی تهران به شمار می‌رود، تا جایی که گهگاه اتوبوس‌های برون‌شهری پایانه آرژانتین (بیهقی) از این خیابان برای خروج از تهران استفاده می‌کنند.

خیابان وحدت اسلامی از شمال به جنوب یک طرفه می‌باشد و مسیر مقابل آن تنها با اتوبوس در خط ویژه قابل دسترسی است. مقصد اتوبوسهای خط ویژه به سمت شمال پایانه فیاض بخش (پارک شهر، میدان هفت تیر و میدان ولیعصر است. خیابان وحدت اسلامی از آغاز تا پایان در محدوده طرح ترافیک قرار گرفته‌است؛ انتهای این خیابان که به خیابان شوش ختم می‌شود از محدوده طرح ترافیک خارج و وارد محدوده زوج و فرد می‌شود. تنها ایستگاه مترو موجود در این خیابان در شمالی‌ترین نقطه آن یعنی میدان حسن آباد واقع شده‌است.البته ایستگاه‌های متروی شوش، میدان راه آهن، مولوی، خیام، منیریه، پانزده خرداد(بازار تهران) و توپخانه (امام خمینی فعلی) هم نزدیک این خیابان هستند.لازم به ذکر است که از شمال بعد از میدان حسن‌آباد خیابان وحدت اسلامی تبدیل به خیابان حافظ می‌شود. کلیدسازی خیابان وحدت اسلامی آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت سیار در این ناحیه و مناطق اطراف میباشد.کلیدسازی سیار در غرب تهران

کلیدسازی سیار تهران کلید

کلید سازی سیار تهران کلید

کلید سازی سیار تهران کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت سیار در تمام محله های اطراف خیابان وحدت اسلامی که می توانید کلید سازی سیار شهید محلاتی ، کلید سازی سیار میدان خراسان ، کلید سازی سیار مولوی ، کلید سازی سیار میدان شهدا ، کلید سازی سیار سنگلج ، کلید سازی سیار هرندی ، کلید سازی سیار لاله زار ، کلید سازی سیار سعدی ، کلید سازی سیار فردوسی ، کلید سازی سیار پامنار ، کلید سازی سیار پانزده خرداد ، کلید سازی سیار میدان قیام ، کلید سازی سیار ظهیر اسلام و کلید سازی سیار امین حضور نیز جزو کلیدسازی سیار در منطقه ۱۲ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری