جلالی 1789 422 0919

نجفی 7311 389 0912

کلید سازی سیار پیروزی

کلید سازی سیار پیروزی

تهران کلید با عنوان کلید سازی سیار  در منطقه ۱۳ و دیگر محله ها و خیابانهای اطراف خدمات ارائه می کند.

کلید سازی سیار پیروزی در کمترین زمان و به سرعت برای باز کردن تمامی قفل ها و حل مشکل شما، فقط با یک تماس, قفل ساز سیار ما با تجهیزات کامل در سریع ترین زمان ممکن در تمامی نقاط پیروزی آماده خدمت رسانی به شما می باشد.کلید سازی پیروزی با تضمین بهترین سرویس دهی و قیمت مناسب در خدمت شما عزیزان است

کلید سازی سیار پیروزی

۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی سیار پیروزی

خدمات کلید سازی سیار تهران کلید

این خدمات شامل بازکردن و تعویض انواع قفل حتی درب های ضد سرقت و انواع خودروها می باشد.

خیابان پیروزی (فرح آباد پیشین)، واقع در شرق تهران از مهم ترین خیابان‌های محله فرح آباد و محله نیرو هوایی واقع در منطقه ۱۳ شهرداری تهران می باشد. این خیابان از سمت باختر به میدان شهدا (ژاله سابق) یا همان دروازه دوشان تپه و از سمت خاور به میدان شهید کلاهدوز (انتهای خیابان سی متری نیروهوایی) منتهی می شود.

این خیابان محله های بزرگ و کوچک زیادی را به هم پیوند داده که بعضی از آن ها خیلی قدیمی هستند. محله صددستگاه و چهارصددستگاه و هم چنین پرستار از دیگر محلات مهم این خیابان می باشند. در خیابان پیروزی بسیاری از مکان ها با نام نیرو هوایی دیده می‌شوند؛ از پادگان تا مرکز ساخت تسلیحات و سالن های ورزشی و تالارهای پذیرایی و خیابان ها و کوچه هایی که همه به نیروی هوایی مربوط می شوند.

کلیدسازی سیار تهران کلید

کلید سازی سیار تهران کلید

کلید سازی سیار تهران کلید این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که خدمات کلید سازی را بصورت سیار در تمام محله های اطراف پیروزی که می توانید کلید سازی سیار تهران نو ، کلید سازی سیار خیابان صفا ، کلید سازی سیار امامت ، کلید سازی سیار خیابان دماوند ، کلید سازی سیار امام حسین و کلید سازی سیار نیروهوایی  نیز جزو کلیدسازی سیار در منطقه ۱۳ می باشد که خدمات ارائه می شود.

شما کافیست برای دریافت خدمات کلید سازی و قفل سازی سیار به شماره ۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹ تماس بگیرید تا در اسرع وقت کارشناس ما در محل مورد نظر شما حاضر شود.

 

تاریخ انتشار: 2020/01/29

برچسب‌ها:, ,

دیدگاهتان را بنویسید

 

نظرات مشتریان

برای تماس اینجا کلیک کنید