جلالی 1789 422 0919

کلید سازی سیار نیاوران

کلید سازی سیار نیاوران در کمترین زمان و به سرعت برای باز کردن تمامی قفل ها و حل مشکل شما، فقط با یک تماس, قفل ساز سیار ما با تجهیزات کامل در سریع ترین زمان ممکن در تمامی نقاط نیاوران آماده خدمت رسانی به شما می باشد.کلید سازی نیاوران با کمترین هزینه بهترین سرویس دهی را برای شما عرضه میکند

کلید سازی سیار نیاوران

۰۹۱۹۴۲۲۱۷۸۹

کلید سازی سیار نیاوران - قفل ساز سیار

نیاوران یکی از مناطق شمال شهر تهران و منطقه شمیران است که در دامنه‌ های جنوبی رشته کوه البرز قرار دارد. این محله که بخشی از منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات می‌ باشد، از شمال با ارتفاعات کلک‌ چال، از غرب با تجریش، از شرق با دارآباد و از جنوب با فرمانیه، کامرانیه و دزاشیب هم‌ مرز است.

خیابان نیاوران، خیابان اصلی این منطقه است که از میدان نیاوران آغاز شده و تا میدان قدس در تقاطع خیابان شریعتی امتداد دارد.کلیدسازی سیار نیاوران آماده خدمت رسانی و باز کردن انواع قفل در سریعترین زمان ممکن بصورت سیار در این ناحیه و مناطق اطراف میباشد

بر اساس یک ریشه‌ شناسی عامیانه، منطقهٔ نیاوران در گذشته پر از نیزارهایی بوده‌ است که مردم برای جمع‌ آوری و استفاده از نی‌ های موجود در آن به این منطقه می‌رفتند و همراه خود نی می‌ آوردند؛ به همین خاطر این منطقه به «نی‌آوران» معروف می‌شود که به مرور زمان به «نیاوران» تغییر نام پیدا می‌ کند.

خیابان نیاوران که در حال حاضر به نام خیابان شهید باهنر شناخته می‌شود، خیابان اصلی این منطقه است و میدان نیاوران را به میدان قدس متصل می‌کند.

نخجوان نام یکی از محله‌های شمیرانات واقع در منطقه یک تهران است که در شمال نیاوران قرار دارد، محله نخجوان از شرق به جماران، از جنوب به خیابان باهنر (نیاوران)، از غرب به امامزاده قاسم، ظهیرالدوله و خیابان دربند منتهی می‌شود و در شمالی‌ ترین قسمت آن خیابان کوهسار در دامنه جنوبی رشته کوه البرز قرار دارد.

 

 

 

 

تاریخ انتشار: 2020/02/01

برچسب‌ها:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

نظرات مشتریان